Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę po mężu. Piotr Woźniak-Starak od ponad 10 lat prowadził firmę produkującą filmy, Watchout Productions. Super Express informuje, że biznes po zmarłym mężu przejmie jego żona. Firma była jego dorobkiem życia, a także wielką pasją. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minął już ponad miesiąc, jednak temat odejścia znanego producenta wciąż budzi wiele emocji. Mnóstwo spraw pozostaje jeszcze niezamkniętych, m.in. ta dotycząca firmy, jaką prowadził przed śmiercią Woźniak-Starak. Firma produkcyjna, której właścicielem był zmarły producent, według Super Expressu ma zostać przejęta przez jego żonę. Jeden z tabloidów donosi, że to właśnie Agnieszka Woźniak-Starak przejmie Watchout Productions. 

Czy Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę po mężu?

Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę po mężu. Taką informację przekazał informator dziennika Super Express. Piotr Woźniak-Strak nie był jedynie synem milionerów, a również sam działał prężnie w biznesie. W 2008 roku założył firmę produkująca filmy Watchout Productions, w której wraz z Krzysztofem Terejem i Krzysztofem Rakiem tworzył zespół kreatywny.

Filmy były wielką pasją Piotra Woźniaka-Staraka, a w jego karierze filmowca udało mu się wyprodukować kilka hitów, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Firma zmarłego producenta wyprodukowała m.in. film Bogowie, czy Sztuka kochania. 

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot.screen „Uwaga” TVN

Firma, która była dorobkiem życia Piotra Woźniaka-Staraka nie zostanie pozostawiona na pastwę losu. Informator Super Expressu wyznał, że biznes przejmie Agnieszka Woźniak-Starak, która chętnie angażowała się w prace poza kamera w firmie męża. 

– Agnieszka już dawno wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć jego miejsce i poświęcić się firmie – zdradza informator tabloidu. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Zaledwie miesiąc temu całą Polską wstrząsnęła informacja o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zaginał na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia br. Wraz z tajemniczą kobietą płynął motorówką po jeziorze, jednak podczas gwałtownego skrętu oboje wypadli poza burtę. Towarzyszce Staraka udało się dopłynąć o własnych siłach do oddalonego o 100 metrów brzegu. Piotr Woźniak-Strarak nie miał tyle szczęścia.

Rozpoczęły się poszukiwania producenta, które trwały aż do 22 sierpnia. Właśnie wtedy po pięciu dniach poszukiwań, znaleziono jego ciało. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 29 sierpnia w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej, a następnego dnia jego ciało złożono na terenie jego rodzinnej posiadłości na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@krzysztof_ibisz_official

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s będzie zwalniał pracowników. Powód jest dość zadziwiający
  2. Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała kilka smsów niewiernego narzeczonego
  3. Barbara Kurdej-Szatan o słabych ocenach w TzG „To jest przykre, po prostu to jest przykre”
  4. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą