Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do krytycznych komentarzy, które pojawiły się po pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami. Przykre słowa dotknęły nie tylko ją, ale też innych uczestników programu. To jest przykre, po prostu to jest przykre — mówiła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Barbara Kurdej-Szatan od początku jest faworytką jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami Polsatu. Aktorka daje z siebie wszystko, co przyniosło jej wysokie noty już w pierwszym odcinku programu. Nie wszystkim spodobał się entuzjazm jury, co wywołało ogromny konflikt.

Barbara Kurdej-Szatan

Taniec Barbary Kurdej-Szatan, który jurorzy ocenili na 29 z 30 możliwych punktów, nie spodobał się byłemu tancerzowi programu. Żora Korolyov skrytykował nie tylko sam występ, ale też wysokie noty wystawione przez jury. Tancerz ostro wypowiedział się także na temat modelki Sandry Kubickiej i jej partnera, Adama Adamonisa, którego nazwał amatorem.

To jest przykre, po prostu to jest przykre. Poczekajmy do drugiego odcinka, zobaczymy, co się wydarzy. Wtedy będziemy rozmawiać więcej — powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z portalem jastrzabost.pl.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Podkreśliła, że sama nigdy wcześniej nie tańczyła, ale daje z siebie wszystko i stara się wykonywać poprawnie wszystkie figury, których uczy ją partner. Aktorka nie ma wpływu na noty przyznawane przez jury, dlatego tym bardziej cieszy się, że osoby takie jak Iwona Pavlovic i Michał Malitowski doceniły jej wysiłek, co da jej możliwość wzięcia udziału w kolejnym odcinku i zawalczenia o nagrodę główną.

Jaka jest nagroda w Tańcu z Gwiazdami?

Nagrodą główną w Tańcu z Gwiazdami jest Kryształowa Kula oraz nagrody pieniężne: 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza. O tym, kto wygra program, decydują jurorzy przyznający punkty od 1 do 30 oraz widzowie, którzy swoimi głosami decydują, kto ma opuścić program. To oni zdecydowali, że w pierwszym odcinku nowej edycji odpadła jedna z faworytek, Reni Jusis.

Barbara Kurdej-Szatan
instagramcom@kurdej-szatan

Barbara Kurdej-Szatan podkreśla, że widzowie nie zawsze są w stanie dostrzec poprawnie wykonane figury. Jak mówi, czasem na widzów bardziej działa, gdy ktoś zrobi podskok lub puści oko do kamery, a nie to, jak występ prezentował się pod względami technicznymi. Czy uda jej się wzbudzić ich sympatię?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep, któremu niestraszny zakaz handlu. Take & Go ruszyło w Poznaniu
  2. Michalina Olszańska urodziła. Aktorka, która wystąpiła w „Playboyu” zdradziła płeć dziecka
  3. Córka znanego aktora jest niepełnosprawna. Od 17 lat opiekuje się nią samotnie
  4. Małgorzata Kożuchowska przyjaźniła się z raperem narkomanem. Przez lata próbowała wyciągnąć go z nałogu
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: JastrzabPost

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl