Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 20.08.2019 12:31

Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska już w wieku 8 lat świetnie czuła się przed kamerami, właśnie wtedy udzieliła swojego pierwszego wywiadu. Została zapytana o terminy polityczne, a jej odpowiedzi były naprawdę urocze, zwłaszcza to, co powiedziała o Jerzym Urbanie!

Aleksandra Kwaśniewska to córka Aleksandra Kwaśniewskiego, byłego prezydenta Polski. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Dzisiaj jest prezenterką telewizyjną, dziennikarką i redaktorką magazynu Viva. Prowadziła też własne audycje radiowe. Wszystko wskazuje na to, że już od najmłodszych lat świetnie odnajdywała się w wypowiedziach publicznych.

Aleksandra Kwaśniewska pierwszy wywiad w życiu

Ci, których znamy z telewizji, z radia i gazet dla małej Oli byli „wujkami”. Jej ojciec rozpoczął karierę polityka, zanim jeszcze Aleksandra przyszła na świat, dlatego wychowała się już w środowisku politycznym, a zapytana w swoim pierwszym wywiadzie czym jest dla niej rząd odpowiedziała:

To jest tata, wujek Jurek i inni jak donosi magazyn Fakt

Wychowana w medialnym świecie teraz, jako dorosła osoba czuje się w nim jak ryba w wodzie. Chociaż jej wypowiedzi w pierwszym wywiadzie nie były zbyt profesjonalne… Były przeurocze! O Jerzym Urbanie powiedziała:

– On tu niedaleko nas mieszka. Chodzi na spacery z pieskiem, albo Marta, jego żona. Albo żona z nim według relacji magazynu Fakt.

Jej odpowiedź na pytanie, czy lubi „pana Urban” powiedziała:

– Wujek jest fajny, cioteczka Marta też, ale najfajniejszy jest ich pies. On jest dla mnie na pierwszym miejscu.jak możemy przeczytać w Fakcie.

Świat polityki dla małej Oli był codziennością, dlatego tych, których my traktujemy z dystansem, ona traktowała jak rodzinę.

Co dzisiaj robi Aleksandra Kwaśniewska?

Ola skończyła psychologię, później została trenerką salsy, ale swoją przyszłość finalnie związała z show-biznesem. Jest prezenterką telewizyjną i dziennikarką, najbardziej związana jest z TVN. Prowadziła swoje talk-show i audycje radiowe, oprócz tego jej teksty pojawiają się w magazynie Viva. Od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną muzyka Jakuba Badacha.

Zobacz jak zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska:

Aleksandra Kwaśniewska

Dorosła już dzisiaj Aleksandra razem z mężem. Para bardzo dużo podróżuje, a relację ze swoich wypraw Aleksandra zamieszcza na swoim Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska w wieku 6 lat. Była naprawdę uroczym dzieckiem!

Aleksandra Kwaśniewska

Ola chętnie dzieli się na swoim profilu zdjęciami z dzieciństwa. Nie ma się czemu dziwić, zdjęcia są świetne!

Aleksandra Kwaśniewska

Dzisiaj to Aleksandra zazwyczaj prowadzi wywiady.

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Prokuratura potwierdziła tragiczne informacje. Fani wspierają dziennikarkę
  3. Gwiazda „Top Model” jest w ciąży. Wygląda równie pięknie, jak Joanna Krupa
  4. Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

źródło: fakt24.pl