Aleksandra Żebrowska znana jest ze swojego poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Niedawno żona Michała Żebrowskiego po raz czwarty została mamą i podzieliła się pierwszym zdjęciem po porodzie na swoim profilu na Instagramie.

W opisie fotografii znalazł się humorystyczny tekst, z którym może utożsamiać się niejedna mama. To nie pierwszy raz kiedy gwiazda porusza tematy tabu i obala mity na temat macierzyństwa w swoich social mediach.

Aleksandra Żebrowska otwarcie o połogu

Żona Michała Żebrowskiego uwielbia pokazywać prawdziwe życie na swoim profilu na Instagramie. W przeciwieństwie do influencerek Aleksandra Żebrowska dodaje na swoje social media zdjęcia, które pokazują nawet te nieprzyjemne momenty życia, o których raczej niechętnie głośno się mówi. Gwiazda jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Niedawno na świat przyszła jej  córeczka i od tej pory młoda mama stara się zamieszczać posty pokazujące, jak w rzeczywistości wygląda poród i połóg.

Aleksandra Żebrowska zaskoczyła fanów zdjęciem zaraz po porodzie

Teraz Ola Żebrowska znów postanowiła pokazać swoim fanom odrobinę normalności. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła pierwsze zdjęcie po porodzie. Gwiazda pozuje tam na tle szpitalnego łóżka w ogromnej białej piżamie. Uwagę internautów zwrócił przede wszystkim zabawny podpis, który znalazł się pod fotografią.

-Żegnaj seksie i pikantne jedzenie — napisała żona Michała Żebrowskiego pod zamieszczonym postem.

Fani chwalą gwiazdę za otwarte poruszanie tematów tabu i głoszenie prawdy na temat tych mniej przyjemnych aspektów macierzyństwa. W komentarzach nie brak słów pochwały i podziękowań dla młodej mamy.

„Dziękuję za ten profil i to życie w realu”

„Uwielbiam Pani poczucie humoru. Takie prawdziwe i życiowe”

„Uwielbiam poczucie humoru i życzę cudowności”

„Brawo pani Olu. Jak zwykle cała prawda o życiu. Jak widzę dzień po porodach śliczne umalowane mamusie, z misternie uczesanym koczkiem i różem na policzkach, to zastanawiam się, dlaczego u mnie było aż tak źle, skoro u innych jest tak dobrze.? I tak kobiety wpadają w obłęd i frustrację. Uwielbiam Panią niezmiennie za prawdę… i nie tylko.” – czytamy w komentarzach pod postem.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Żebrowski wkurzył żonę podczas porodu. Wystarczyło jedno pytanie
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Jastrząb Post

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.