Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy. Internautki są zachwycone
Marta Kulik
Marta Kulik 29.07.2019 13:35

Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy. Internautki są zachwycone

dziecko
instagram.com/olazebrowska

Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy. To kolejna znana osoba, która dołączyła do akcji zapoczątkowanej przez aktorkę Aleksandrę Domańską, pod tytułem Ciało bogini za nic się nie wini. To reakcja kobiet na promowanie nierealnych standardów piękna, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Aleksandra Żebrowska dołączyła do kobiet, które w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, pokazują naturalne ciała, bez retuszu i filtrów upiększających. Co więcej, coraz chętniej pokazują niedoskonałości własnego ciała. Ma to pomóc innym w akceptacji własnego wyglądu.

Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy

Na Instagramie Aleksandra Żebrowska pokazała swoje rozstępy. Akcja Ciało bogini za nic się nie wini zapoczątkowana przez Olę Domańską zyskuje na popularności! Dołączają do niej kolejne znane osoby. Jakiś czas temu aktorka pokazała zdjęcia, na których wspólnie z koleżankami prezentują swoje niemal nagie ciała. Towarzyszyły jej między innymi Marta Malikowska znana z serialu Ślepnąc od świateł oraz Magdalena Żak, która pojawiła się w Ojcu Mateuszu, Na dobre i na złe czy Za marzenia.

Teraz dołączyła do nich żona Michała Żebrowskiego, która z dumą zaprezentowała rozstępy na opalonej skórze. W mediach natychmiast pojawiły się informacje, że rozstępy Aleksandry Żebrowskiej to efekt ciąży i porodu. Ona sama jednak zaprzeczyła i poinformowała, że ma je od 15 roku życia. To ważne, bo wiele młodych dziewczyn i kobiet, które nigdy nie były w ciąży, także ma niedoskonałości i jest to dla nich powód do wstydu. Znane osoby chcą to zmienić.

Żona Michała Żebrowskiego wspiera ideę samoakceptacji

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele podziękowań dla Aleksandry Żebrowskiej. Kobiety są wdzięczne za odwagę i pokazywanie naturalnego ciała. Nie ukrywają, że zmagają się z brakiem samoakceptacji i akcje takie jak te, pozwalają pozbyć im się kompleksów.

– Jak Ola Żebrowska ma to już się tego nie boję!

– Szczerze poprawiła mi Pani humor tym zdjęciem! Słońce tydzień temu przypomniało mi o rozstępach, ale zapomniałam, że pewnie co druga z nas je ma.

Pisały zachwycone internautki. Część z nich zdecydowała się wysłać prywatne wiadomości do Aleksandry Żebrowskiej. Te również zostały opublikowane.

– Dziękuję pani za ten post! Mam dopiero 20 lat i od zawsze mam szczupłą budowę ciała, ale u mnie również w wieku ok. 15 lat pojawiły się rozstępy w tym miejscu i jest to od tamtej pory powód kompleksów. Dziękuję jeszcze raz! – pisała jedna z kobiet.

Akcja Ciało bogini za nic się nie wini zatacza coraz większe kręgi. Nie tylko w Polsce kobiety pracują nad akceptacją własnego wyglądu. Na całym świecie coraz więcej kobiet wspiera się w akceptacji naturalnych ciał. Chcą czuć się dobrze bez programów graficznych i pomocy chirurgów plastycznych!

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY ŻEBROWSKIEJ:

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy na Instagramie.

Aleksandra żebrowska

Internautki są zachwycone. Dziękują gwiazdom za pokazywanie naturalnych ciał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Domańska nago na plaży! Wspiera ideę ciałopozytywności
  2. Kaja Godek skrytykowała prezydent Słowacji za…stylizację. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki, najlepsze tweety
  3. Gwiazda TVP wzięła ślub! Aktorka postawiła na zmysłowe koronki, przystojny mąż również zaszalał ze strojem
  4. Kim jest żona Jacka Kurskiego, Joanna Klimek? Żona prezesa TVP to bardzo ważna osoba
  5. Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa