Andrzej Piaseczny opublikował na swoim profilu zdjęcie prezentujące jego brata wraz z synem — to rzadki widok w social mediach muzyka, jednak tym razem okazja była wyjątkowa. Jego bratanek złożył śluby adwokackie. 

Andrzej Piaseczny już niejednokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina i relacje z bliskimi. Ostatnią publikacją na swoim profilu dał temu dowód, dumny wujek pochwalił się sukcesem swojego bratanka — już adwokata. 

Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę 

Andrzej Piaseczny nieczęsto chwali się członkami swojej rodziny w social mediach, tym razem jednak zrobił wyjątek. Muzyk opublikował zdjęcie swojego brata wraz z jego synem, informując jednocześnie o wielkim sukcesie bratanka. 

-Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój Bratanek Krzysztof Jr. złożył ślubowanie adwokackie. Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje — czytamy na profilu Piaska. 

Warto wspomnieć, że brat artysty również związał swoją przyszłość z prawem. Krzysztof Piaseczny jest Prezesem Sądu Rejonowego w Kozienicach. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wygląda na to, że jego syn zdecydował się podążać podobną ścieżką. Dołączamy się do gratulacji!

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych 

Źródło: Facebook  

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.