Anna Lewandowska pokazała intymne i bardzo prywatne zdjęcia. Okazuje się, że nie jest na nich sama. 21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci, dlatego słynna trenerka postanowiła dodać fotografię ze swoją ukochaną seniorką. Wpis gwiazdy jest poruszający, pani Jola z pewnością pęka z dumy! Chyba mało kto spodziewał się podobnych kadrów.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie ze swoją babcią, co poniektórzy mogą je odebrać jako bardzo intymne i prywatne. Jednocześnie żona Roberta Lewandowskiego złożyła życzenia wszystkim seniorkom, które dzisiaj obchodzą Dzień Babci.

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z babcią

Anna i Robert Lewandowscy od zawsze pokazują, że dbają o swoich najbliższych. Na Dzień Mamy piłkarz dodał zdjęcie ze swoją mamą. Tym razem fotografią z babcią pochwaliła się żona kapitana reprezentacji Polski.

Z moją babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli. I za to, że jest najlepszą prababcią — napisała celebrytka w opisie na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcia.

Dodała, abyśmy pamiętali o telefonach z życzeniami. Zaznaczyła również, że jeśli to bezpieczne, to można pojechać i je uściskać.

Poświęćcie dłuższą chwilę na rozmowę i zadawajcie pytania, na które chcecie poznać odpowiedź! Wszystkim Babciom — dużo zdrówka — życzyła.

Na jednym zdjęciu widać, że pani Jola dostała od swojej wnuczki cały bukiet czerwonych róż. Jednak z pewnością najważniejsze i tak była dla niej możliwości spotkania się z Anią.

Babcia Ani Lewandowskiej ma podwójne święto

Można powiedzieć, że pani Jola 21 stycznia świętuje podwójne święto. Oprócz swojej wnuczki Ani pani Jola ma również prawnuczęta, czyli Klarę i Laurę Lewandowskie, które są owocem miłości Roberta i słynnej trenerki.

Obserwatorki Ani Lewandowskiej były zachwycone jej postawą oraz tym, że pamiętała o tak serdecznym święcie, jakim niewątpliwie jest Dzień Babci. Wiele z nich stwierdziło, że pani Jola wygląda na pełną energii kobietę, a niektóre fanki Ani doszukiwały się podobieństw pomiędzy babcią a wnuczką.

Babcia świetnie wygląda! Widać, że macie dobre geny.

To niezwykłe szczęście mieć taką babcię.

Aniu, twoja babcia jest przesympatyczną kobietą, pamiętam jak do mnie podeszła porozmawiać na campie i bardzo mnie rozczuliła tym, jaka jest otwarta, radosna i ciepła — pisały internautki w komentarzach pod zdjęciami.

Pamiętałyście o swoich babciach? Niektórych nie ma już wśród nas, ale z pewnością zawsze nas obserwują i wspierają. Wszystkim babciom życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wsławiła zdjęcie ze swoją babcią Jolą.

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Gwiazda dodała również archiwalne zdjęcia.

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Babcia Ani wygląda na sympatyczną i ciepłą seniorkę.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułKrzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją
Następny artykułWażna informacja dla wszystkich Polaków. Rząd będzie wypłacał odszkodowania za powikłania po szczepionce
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl