Anna Maria Wesołowska jest znaną postacią telewizyjną. Programy z jej udziałem zna cała Polska. Kobietę darzy się również szacunkiem w kręgach zawodowych. Niestety, w ostatnim czasie kobietę spotkały dwa poważnie nieszczęścia. W konsekwencji jednego z nich kobieta ma częściowy paraliż twarzy.

Anna Maria Wesołowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o ostatnim czasie jej życia. Był pełen wyzwań i bólu. Sędzina zaskakuje niezłomną pogodą ducha i optymizmem. W ten sposób radzi sobie z chorobami.

Anna Maria Wesołowska choroba

Anna Maria Wesołowska: choroba została wykryta w 2019 roku. Okazało się, że jest to rak mózgu. Była to szokująca informacja. Kobieta postanowiła jednak się nie załamywać. W trudnej sytuacji była wokół niej rodzina, która pomogła sędzinie zmierzyć się z chorobą. Sędzia musiała się poddać natychmiastowej operacji. Kobieta podjęła się jej, będąc pełna nadziei. Szczęśliwie, wszystko poszło po myśli lekarzy.

Jednak wskutek inwazyjnego zabiegu została sparaliżowana połowa twarzy Anny Marii Wesołowskiej. Twarz wygląda po prostu dość niesymetrycznie, ale nie wpływa to na codzienne funkcjonowanie. Podejście Anny Marii Wesołowskiej do choroby jest wyjątkowe. Sędzina twierdzi, że nie uznała nowotworu za cios od losu, nie zadawała pytań dlaczego ją to spotkało. Po prostu poddała się leczeniu i wygrała, jak twierdzi za sprawą swojej pogody ducha.

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Anna Maria Wesołowska – mąż

Anna Maria Wesołowska: mąż był z nią 49 lat w związku małżeńskim. Sędzia nigdy nie ujawniała zbyt wielu faktów ze swojego prywatnego życia. Nie zgadzała się także na upublicznianie jego wizerunku. Okoliczności jego śmierci nie zostały przez Sędzię podane. Jak mówi, było to bardzo dramatyczne przeżycie, o którym trudno jest jej mówić.

Anna Maria Wesołowska ma ogromną pogodę ducha. Jak twierdzi, jej pozytywne myślenie spowodowało, że wyzdrowiała. Podobno dobre myśli powodują, że choroba z człowieka ulatuje. Na ten moment Sędzia planuje wyjazd na narty, które uwielbia i ma nadzieję, że nic nie przeszkodzi jej w zrealizowaniu tego planu. Kobieta uwielbia aktywnie spędzać czas i do tej pory nie opuszczała rodzinnych wyjazdów w góry. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna maria wesołowska
youtube.com/TTV

Sędzina jest znawcą prawa karnego, w szczególności spraw związanych z grupami zorganizowanymi.

anna maria wesołowska
youtube.com/TTV

Program z Sędziną w roli głównej był produkowany w latach 2006-2011. W 2019 znów powrócił do ramówki TTV.

anna maria wesołowska
pixabay.com/Arek Socha

Sędzina w 2009 roku przeszła w stan spoczynku zawodowego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Polka wracająca z Włoch powiedziała wszystko. Wyjawiła prawdę o kontroli na polskich lotniskach
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  4. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  5. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykuł„Mąż ma kochankę. Rozwieźć się i stracić luksusowe życie?” Historia Oli
Następny artykułSzczere wyznanie mężczyzn-ginekologów. Powiedzieli, o czym myślą, gdy wykonują ci badanie
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.