Anna Mucha kojarzy nam się zazwyczaj z jej długimi, ciemnymi włosami. Chwilowo jednak jej wygląd jest zupełnie inny, aktorka zmieniła kolor. To łączy się z jej nową rolą w serialu telewizji Polsat. Ostatnio trochę więcej zdradziła fanom na swoim profilu na Instagramie. 

Długie, lekko falowane, brązowe włosy — z takim wizerunkiem kojarzy nam się Anna Mucha. Tak wygląda między innymi w serialu TVP, M jak miłość. Zupełnie inaczej będzie się jednak prezentować w swoim nowym projekcie. Fani uważają, że nowy kolor włosów odjął jej dziesięć lat.

Anna Mucha w nowej fryzurze

Zdjęcie, które Anna Mucha wrzuciła ostatnio na swojego Instagrama, zdziwiło wszystkich jej fanów. Nie spodziewali się tak dramatycznej zmiany wizerunku ze strony ich ulubionej aktorki. Wszystko to na potrzeby jej nowego projektu, serialu Polsatu. 

Już oficjalnie! Poznajcie Karolinę: jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha (prawie), a wszystko to od nowego sezonu W Rytmie Serca. Dołączyłam do obsady i baaaardzo się cieszę, dziękuje producentom i Polsatowi.  Ależ jestem ciekawa Waszych wrażeń — napisała aktorka

Jak się okazuje, ruda czupryna to peruka, którą będzie nosić w serialu Polsatu W Rytmie Serca, w którym będziemy ją mogli oglądać od najnowszego, szóstego sezonu.

Kiedy zobaczymy Annę Muchę w Polsacie?

Annę Muchę w Polsacie zobaczymy od najnowszego, szóstego już sezonu serialu W Rytmie Serca. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl ma on być emitowany na Polsacie od 1 marca. Będzie pojawiać się w niedzielne wieczory. 

Fani jak na razie bardzo pozytywnie wyrazili się o tym, jak obecnie wygląda kobieta. Oczywiście, nie obyło się też bez żartów o rudzielcach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Oto najnowsze zdjęcie, którym Anna Mucha zaskoczyła swoich fanów. Rudy jej pasuje?

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Zazwyczaj kobieta wygląda w taki sposób. 

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Już wcześniej pokazała nam się w rudości. Czy już w połowie grudnia chciała coś nam przekazać?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na twarzy i kończynach świadczące o nowotworze. Objawy, które łatwo przeoczyć
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

źródła: party.pl

Poprzedni artykułJak pobudzić wyobraźnię dziecka? Rozwiązanie, które doskonale wpływa na kreatywność
Następny artykułEwa Gawryluk bierze ślub? Aktorka pokazała się w 3 sukniach ślubnych
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego