Anna Mucha: rozstanie aktorki ze swoim długoletnim partnerem zelektryzowało wszystkie media! Według party.pl aktorka i jej partner podjęli decyzje o zakończeniu swojej relacji. Chociaż Mucha zawsze starała się chronić swojej prywatności, niestety do mediów przedostały się informacje o kryzysie w miłości idealnej pary. Co się wydarzyło? Dlaczego po 10 latach postanowili zakończyć związek?

Są sobą od 10 lat. Temat pary często pojawiał się w mediach, czytelnicy pragnęli wiedzieć, co słychać u Muchy i Sory. Nie bez powodu zdobyli sympatię odbiorców. Jak się okazuje, pod koniec 2018 roku pojawił się kryzys. Chociaż Anna Mucha rozstanie starała się ukryć, to w dobie internetu i wszechobecnych mediów, żaden szczegół z życia znanych i lubianych celebrytów nie może pozostać tajemnicą.

Anna Mucha: rozstanie po 10 latach związku na pewno odciśnie się na życiu aktorki

Anna Mucha i Marcel Sora uchodzili za jedną z najbardziej lubianych par show-biznesu. Media często śledzili ich życie, komentowali, jak wyglądają razem i podziwiali za udany związek. Jak się okazuje i tam w pewnym momencie pojawił się kryzys. Chociaż Mucha i Sora świetnie się razem dogadywali i wyglądali na bardzo zakochanych, nawet oni nie mogli powstrzymać ciemnego widma kryzysu. Jak donosi party.pl, para właśnie się rozstała po 10 latach związku! Według portalu para już od jakiegoś czasu nie czuła się ze sobą dobrze, a swoją decyzję o rozstaniu sprawnie ukrywali przed mediami. 39-letnia aktorka w ostatnim czasie nie pokazywała na swoim Instagramie, jakby coś się w jej życiu zmieniło.

Poznali się na planie ‚Jak Oni Śpiewają’

Para poznała się dekadę temu na planie programu Jak Oni Śpiewają. Anna Mucha w 2008 roku brała udział w programie i zajęła 5 miejsce. Marcel Sora pracował wtedy na planie jako producent. Aktorka i przystojny biznesmen mieli dużo czasu, by się poznać. Po programie wyszło na jaw, że Anna Mucha spotyka się z Marcelem Sorą, jednak aktorka niechętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy dotyczące swojego życia prywatnego. Związek kwitł, a para w 2011 doczekała się pierwszego dziecka – córki Stefanii, trzy lata później urodził się syn Teodor. 

Niestety, nie są znane powody rozstania pięknej pary. Czy rozstali się w przyjaznych stosunkach? Co będzie z dziećmi? 

Czy pasowali do siebie?

Anna Mucha rozstanie
Fot. instagram.com/taannamucha 

Anna Mucha rozstała się ze swoim partnerem po 10 latach związku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCzy pies może jeść chleb? Sprawdź, czy mąka szkodzi twojemu psu
Następny artykułOla Jordan. Kim jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.