Anna Przybylska, jedna z najbardziej uwielbianych polskich aktorek, odeszła 5 października 2014 roku, w wieku 35 lat, zaledwie dwa miesiące przed swoimi urodzinami. Tego dnia, równo sześć lat temu, cała Polska pogrążyła się w żałobie, lecz pamięć o artystce przetrwała do dziś, a reżyser Złotopolskich, w których Anna Przybylska grała jedną z głównych ról, do tej pory zachował ich ostatnie konwersacje, których treść wywołuje łzy.

Dokładnie dziś mija szósta rocznica śmierci Anny Przybylskiej, która swoimi rolami na zawsze zapisała nie tylko w pamięci widzów, ale również świata sztuki. Jak się okazuje, aktorka przed śmiercią nie zdążyła zrealizować swojego największego marzenia, a jej ostatnie wiadomości, które wymieniała z Radosławem Piwowarskim, reżyser do dziś ma w swoim telefonie.

Anna Przybylska. Ostatnia wiadomość

Anna Przybylska na zawsze pozostanie w sercach milionów Polaków. Na łamach Faktu Radosław Piwowarski, który obsadził aktorkę w roli Suczki w Ciemnej stronie Wenus, a następnie zapewnił jej rolę w popularnym serialu Złotopolscy, wspominał nie tylko pierwsze spotkanie z, jeszcze bardzo młodą, artystką, ale również ostatnie SMS-y, jakie między sobą wymienili.

– Ania nazywała mnie swoim filmowym tatą. Jestem z tego dumny. Ania była promykiem światła. Sama jej obecność dawała ludziom radość a filmowi błysk – wspominał w rozmowie z dziennikiem reżyser.

Ich ostatnie wiadomości i niespełnione marzenie artystki, wywołują morze łez. Trudno powstrzymać się od wzruszeń.

  1. Dariusz: „Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej?”
  2. TVP Info znalazło sobie nowego „eksperta” po aktorze i gwiazdorze disco polo. Zrobi karierę?
  3. Był uwielbianym aktorem, widzieliśmy go w ”M jak miłość”. Niestety nie żyje

Do dziś mam zachowane jej SMS-y

– Do dziś mam zachowane jej SMS-y. Do końca się nie poddawała i wierzyła, że wygra z chorobą. Ania miała piękną duszę. Nigdy nie zrobiła nikomu krzywdy. Za to ją ludzie kochali. Jej największym marzeniem, niezrealizowanym, było zagrać w teatrze – zwierzył się w rozmowie z Faktem Radosław Piwowarski.

Reżyser, tak jak wiele innych osób, nigdy do końca nie pogodził się ze śmiercią wyśmienitej aktorki, a przede wszystkim wspaniałego człowieka. Niestety, mimo woli walki, Anna Przybylska po długich i wyczerpujących zmaganiach z rakiem trzustki, zmarła 5 października 2014, o godz. 15:18, w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska
PHOTO: AGENCJA SE/EAST NEWS WARSZAWA, TEATR POLSKI ROZDANIE NAGROD TELEKAMERY 2005 DLA NAJPOPULARNIEJSZYCH GWIAZD ZWIAZANYCH Z TELEWIZJA NA ZDJECIU ANNA PRZYBYLSKA PORTRET 24/01/2005 TELEKAMERA AWARDS ACTRESS ANNA PRZYBYLSKA

Anna Przybylska na zawsze zapisała się w pamięci widzów.

małżeństwo
fot.intagram.com/aniablond

Przez lata, aktorka i Jarosław Bieniuk, tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

anna przybylska
Fot. aniablond, Instagram

Niestety, uwielbiana gwiazda zmarła 5 października 2014 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych? Rzecznik rządu zabrał głos w sprawie, sytuacja jest jasna
  2. Polska gwiazda wzięła ślub na rajskiej wyspie. W powietrzu wisiał skandal. Jest zdjęcie z przyjęcia
  3. Media przekazały niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje uwielbiany aktor, został zamordowany
  4. Pilna wiadomość. Jeden z najważniejszych polskich polityków zarażony koronawirusem
  5. Kolejne obostrzenia w Polsce? Jest stanowisko ministra zdrowia, wielu nie będzie zadowolonych
  6. Bułgarska surówka z kapusty i papryki jest prawdziwą skarbnicą witamin. Chrupiący przysmak wesprze naszą odporność

źródło: fakt.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.