Anna Przybylska po raz pierwszy naprawdę zakochała się, gdy miała 18 lat. Mężczyzna, z którym się związała, nie cieszył się zaufaniem rodziny młodziutkiej aktorki. Jacek odciął ją od wszystkich – opowiadała jej siostra.

Anna Przybylska do dziś wywołuje duże zainteresowanie. Choć odeszła w październiku 2014 roku widzowie wciąż pamiętają ją jako piękną kobietę i intrygującą aktorkę. Jej urokowi ulegali mężczyźni, których spotykała na swojej drodze. Jednym z nich był tajemniczy Jacek.

Anna Przybylska i tajemniczy Jacek

Gdy miała 18 lat, w jej życiu pojawił się o 4 lata starszy od niej Jacek. Gwiazda miała poznać go po nakręceniu Ciemnej strony Wenus. Mężczyzna w przeszłości związany był z menedżerką Ani, Gosią Rudowską. Zaledwie po kilku miesiącach związku Anna Przybylska oznajmiła, że zamierza przeprowadzić się do nowego partnera. Ta decyzja nie podobała się mamie aktorki, ale Ania była pełnoletnia i sama na siebie zarabiała, więc miała prawo podjąć taką decyzję. Siostra gwiazdy opowiadała, że przeprowadzka mocno wpłynęła na ich relację.

Jacek odciął ją od wszystkich, nawet ode mnie czy od Gosi, chciał mieć ją na wyłączność. Kiedy oznajmiła nam, że chce się wyprowadzić, byłam w szoku. Powiedziałam jej, że chyba oszalała. Razem z mamą wylałyśmy morze łez, ale ona mimo to postawiła na swoim — opowiadała, czytamy na party.pl.

Dla Jacka nie wyjechała do Warszawy na studia. Czasem się kłócili i wtedy wracała do domu. Aktorka przyznawała, że mężczyzna momentami traktuje ja jak dziecko. Uważała, że przemawia przez niego większa odpowiedzialność związana z wiekiem. Ze względu na niego straciła kilka ról, bo Jacek był zazdrosny i nie chciał, żeby grała w filmach. Gdy zaczęła stawiać na swoim, ich związek zaczął się psuć, aż w końcu musieli się rozstać.

Z kim była Anna Przybylska?

Anna Przybylska była z trzema mężczyznami, z którymi wdała się w poważne związki. Poza Jackiem związana była z Dominikiem Zygrą oraz Jarosławem Bieniukiem. Niedługo po rozstaniu z pierwszym ukochanym poznała biznesmena i tenisistę Dominika Zygrę, z którym wzięła ślub w 2000 roku. Związek nie podobał się bliskim Ani.

-Spędzało to sen z powiek jej mamie i mnie, ale się uparła. Dziś z perspektywy czasu widzę, że do czegoś się spieszyła, bardzo wcześnie chciała mieć dzieci — mówiła menedżerka Ani dla portalu gazeta.pl.

W biografii Ania mama gwiazdy opowiadała, że para często się kłóciła i ten związek nie miał szans na przetrwanie. Już rok po ślubie doszło do rozwodu. Kilka miesięcy później Anna Przybylska zaczęła spotykać się z kolegą Dominika, piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, który był z nią do samego końca. Para doczekała się trójki dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY PRZYBYLSKIEJ:

Anna Przybylska
filmpolski.pl

Anna Przybylska zaczynała wielką karierę w wieku 18 lat. Wtedy po raz pierwszy zakochała się w starszym od siebie mężczyźnie.

Anna Przybylska
filmpolski.pl

Gwiazda była w trzech poważnych związkach, ale dopiero w ostatnim zdecydowała się na dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Szpak jest wściekły! Zarzucono mu zdemolowanie garderoby. Wszystko nagrał
  2. Rodzina Królewska znów w świetle skandalu. Książę Karol zdradzał Camillę, jego kochanka zmarła w samotności
  3. Maryla Rodowicz nie będzie jurorem w „The Voice Senior”. Spekuluje się, że poszło o pieniądze
  4. Wielki powrót kultowego aktora! Po latach wraca do „M jak Miłość”, fani są zachwyceni
  5. Znamy imię dziecka Joanny Krupy! Gwiazda zdecydowała się na piękne i oryginalne imiona. Jak wam się podobają?
Poprzedni artykułJak zrobić oczyszczającą maseczkę z węgla? Kilka banalnie prostych przepisów
Następny artykułJessica Mercedes ma nowego chłopaka! Została przyłapana na pocałunkach ze znanym muzykiem
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.