Kilka dni temu Anna Wendzikowska wywołała ogromną burzę w mediach za sprawą swojego wpisu, w którym oskarżyła pracowników TVN o mobbing. Temat tego procederu został podniesiony publicznie, a na podobne wyznania zdecydowali się też inni, byli pracownicy stacji.

Przez całą sytuację prezenterka była na medialnym świeczniku niemal bez przerwy przez ostatnie kilka dób. Teraz wydała komunikat, w którym napisała, jak się z tym czuje. Przytoczyła też reakcje znajomych z byłej już pracy.

Anna Wendzikowska z kolejnym komunikatem

Anna Wendzikowska już wcześniej publikowała w swoich mediach społecznościowych zrzuty ekranów przedstawiające wiadomości od fanów, którzy zwierzali jej się z podobnych przeżyć. Teraz postanowiła opublikować w swojej relacji komunikat, w którym wprost napisała, że jest tym wszystkim całkowicie wykończona.

Nie ma jednak za złe obserwującym, że ci dzielą się z nią swoimi historiami o mobbingu. Jest im wdzięczna i cieszy się, że dzięki jej wyznaniu tyle osób zyskało odwagę, by też mówić głośno o swoich przypadkach. Niemniej, czytanie tylu przykrych historii jest dla niej niezwykle obciążające psychicznie.

Anna Wendzikowska dziękuje za wsparcie

Drugą część swojego komunikatu Wendzikowska poświęciła już na szczere podziękowania. Zdradziła, że od czasu opublikowania swojego wyznania otrzymała nie tylko multum pochlebnych wiadomości, ale także całe mnóstwo telefonów z gratulacjami za odwagę.

Co ciekawe, poruszyła też temat znajomych z byłej pracy. Jak się okazuje, ci wcale nie odwrócili się od niej, ale również wysyłali wiadomości, w których wyrażali wsparcie, choć może akurat nie przy użyciu najładniejszych słów.

Warto podkreślić, że niektóre osoby nie tyle ją wsparły, co same dolały oliwy do ognia, dzieląc się swoimi przeżyciami z pracy. Podobne, szokujące wyznania w sieci udostępnili też chociażby Sebastian Wątroba czy Monika Richardson.

Zobacz zdjęcia:

Anna Wendzikowska
instagram.com/annawendzikowska
Anna Wendzikowska
instagram.com/annawendzikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Wendzikowska oskarża TVN o mobbing. Karolina Korwin-Piotrowska zabrała głos w tej sprawie
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl