Antek Królikowski w ostatnim czasie zniknął z życia publicznego, o czym sam poinformował w specjalnym oświadczeniu. Na jego decyzję złożyło się wiele powodów, zarówno wizerunkowych, jak i zdrowotnych. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym dostaje w twarz.

Nie jest to jednak nowy materiał, a jedna ze scen, które nie dostały się do programu „Przez Atlantyk”, w którym występował między innymi właśnie Królikowski. Na wyciętym fragmencie widać, kto uderza aktora. Czym sobie zasłużył?

Od kogo Antek Królikowski dostał w twarz?

Na rzeczonym nagraniu, które zostało poczynione w nocy na łódce, którą uczestnicy przemierzali ocean, widać Antka Królikowskiego i Maję Hirsch. Aktorka mówi do kamery o tym, że ewentualne spięcia na pokładzie szybko są rozładowywane żartami, przez co widzowie nie dostają żadnej, mięsistej puenty.

Wówczas do koleżanki zwrócił się właśnie Antek. Ten udawał nieco oburzonego, ale widać było, że wynikało to z jego umiejętności aktorskich, a nie faktycznych emocji. Stwierdził, że skoro wcześniej puenty nie było, to trzeba ją stworzyć. Wprost powiedział do Mai, by ta uderzyła go lewą ręką prosto w twarz. Artystka nie wahała się ani przez moment.

Choć cios wyglądał na dosyć realistyczny, nie ma wątpliwości, że i tu swoją rolę odegrały umiejętności aktorskie obydwojga. Szczególnie Antek sporo dołożył od siebie, bo aż przewrócił się na bok, wydając z siebie krzyk, który mógł nieść się po oceanie. Widząc reakcję kolegi, Hirsch skwitowała jedynie do kamery, że to dokładnie to, o czym sama przed chwilą mówiła.

Sam fakt, że Królikowski udostępnił ten materiał, może świadczyć o tym, że już nieco pewniej czuje się w przestrzeni publicznej. Wciąż nie wiemy natomiast, kiedy spodziewać się jego powrotu. Wszyscy fani mają bowiem nadzieje, że demony przeszłości i bardzo burzliwy okres ostatnich miesięcy zostawił już za sobą.

Zobacz post:

Antek Królikowski
instagram.com/majahirsch_official
Antek Królikowski
instagram.com/majahirsch_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Na polu Gienka z „Rolnicy. Podlasie” lądował helikopter LPR. Wezwanie dotyczyło sąsiada
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl