Babcia była naprawdę przerażona, kiedy jej dwa, wielkie pitbulle zaczęły szczekać na wnuki, które akurat u niej przebywały. Kobieta przez chwilę spodziewała się najgorszego. Chwile potem okazało się, skąd reakcja psów i jakie były ich zamiary. Będziecie naprawdę zaskoczeni tą historią. 

Babcia to zapalona miłośniczka swoich psów – dwóch pitbulli – Slayera i Paco. Uwielbia spędzać z nimi czas. Uważa je za przyjacielskie i kochane psy. Tego dnia gościła u siebie wnuki. Co się wydarzyło?

Babcia była przerażona

Podczas wizyty wnucząt, pupile babci zaczęły przeraźliwie i głośno na nie szczekać. Mellisa Butt – babcia dzieci, była naprawdę przerażona, w końcu nigdy wcześniej się to im nie zdarzało. Chwile potem jednak wyszły na jaw prawdziwe intencje psów.

Te ostrzegały wnuczęta przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Jak się okazało – w pobliżu dzieci znajdował się mokasyn miedziogłowiec – niebezpieczny wąż. Dzięki spostrzegawczości pitbullów dzieci uniknęły tragedii.

 1. Rzęsy z norek zostaną wycofane z Sephory. Wielki sukces klientów i PETA
 2. Golden retriver znalazł niecodzienną pracę w szpitalu. Jego pojawienie się wywołuje uśmiechy pacjentów
 3. Zapytała swoje psy, kto nabrudził w kuchni. Reakcja jednego z nich mówi sama za siebie

Ucierpiały pitbulle

Wąż natomiast zaatakował Paco i Slayera – ten drugi był w o wiele gorszym stanie – miał spuchnięty cały pyszczek. Babcia natychmiast zareagowała, korzystając z pomocy weterynarza. Ten udzielił pieskom pomocy. Aktualnie wróciły do pełni sił i zdrowia.

Historia ta okazuje, żeby nie oceniać po tzw. okładce. Na pozór niebezpieczne i agresywne psy, okazały się być kochane i pomocne. Babcia może być z nich dumna.

ZOBACZ FILM:

Historia babci, wnucząt i pitbullów wzbudziła prawdziwe poruszenie.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Znaleźli starego psa przywiązanego do płotu. Miał ze sobą list, jego treść wyciska łzy z oczu
 2. Zobaczyła w lustrze, że ma uszka. Wideo z kotką stało się w hitem w sieci
 3. Najstarszy golden retriever na świecie niedawno skończył 20 lat.Czego mu życzycie?
 4. Słodkie pieski życzą miłej niedzieli. Kto je pogłaszcze?
 5. Kot z najpiękniejszymi oczami na świecie. Dosłownie nie da się od niego oderwać wzroku
 6. Dlaczego psy próbują lizać nas po twarzy? Nie każdy opiekun pozwala swojemu zwierzakowi
   
   
   
   
Poprzedni artykułDziś Światowy Dzień Pocałunku. Z kim będziecie go świętować?
Następny artykułPodpal liść laurowy i zostaw na kilka minut. Efekty poczujesz od razu, mało kto wie o jego genialnym zastosowaniu
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.