Barbara Kurdej-Szatan nie może w spokoju odpoczywać z rodziną na Zanzibarze. Jej szczęście rodzinne niepokoją internauci, którzy co chwila zostawiają kąśliwe uwagi. Aktorka nie zamierza się temu wszystkiemu tylko biernie przyglądać i sama nie przebiera w słowach. Patologiczni, obsesyjni katolicy — możemy przeczytać.

Barbara Kurdej-Szatan, śladami swoich innych znanych kolegów, wyruszyła na afrykańską wyspę. Chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji. Nie spodziewała się jednak, że podczas wypoczynku przytrafią się jej takie przykrości.

Barbara Kurdej-Szatan wdała się w dyskusję

Jedynie osoby, które są popularne i rozpoznawalne wiedzą, że sława ma swoją cenę. Z pewnością dotkliwie przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan, która na każdym kroku musi mierzyć się z ostrą krytyką i przytykami.

Co więcej, aktorka nie ma zamiaru przechodzić koło nich obojętnie i co rusz wdaje się w dyskusję w komentarzach, którą można obserwować w mediach społecznościowych. Jedna z nich miała miejsce pod wpisem portalu Jastrząb Post na Instagramie.

Użytkowniczka zarzuciła Basi, że ta ma pieniądze na luksusowe wakacje, ponieważ wystąpiła m.in. na śpiewaniu kolęd w TVP.

Wakacje wyśpiewane na kolędach w TVPiS — napisała, a artystka bardzo szybko sprostowała nieprawdziwą informację:

Nie śpiewałam na kolędach w TVP.

Jednak kobieta postanowiła nie dać za wygraną i dalej drążyła temat.

Zwracam honor, to był Polsat @kurdejszatan ma Pani ewidentnie problem z wizerunkiem. Z jednej strony błyskawice wraz z kobietami (jestem za) potem za [tutaj pojawił się znaczek worka z pieniędzmi — przyp. red.] kolędowanie w kościele całą familią. To jest słaaaaabe — wypomniała jej, ale uderzenie w rodzinę to było widocznie już zbyt wiele.

Dla mnie jedno nie wyklucza drugiego. Nie mam zamiaru przestać śpiewać kolęd i rezygnować z tradycji, dlatego, że patologiczni, obsesyjni katolicy wymyślają bzdury i próbują odebrać prawa kobietom wykorzystując wiarę jako argument — odpisała jej.

Barbara Kurdej-Szatan się pogubiła?

W tym momencie do dysputy dołączyła się również inna użytkowniczka, która prawdopodobnie nie mogła znieść tego, że poruszono wątki wiary katolickiej. Zarzuciła Basi, że ta się troszkę pogubiła.

Patologiczni katolicy? Brawo i pisze to Pani po tym, jak śpiewała kolędy w miejscu ważnym dla katolików? Chyba się już troszkę Pani pogubiła — napisała.

Jak się można było spodziewać wcale nie ostudziło to emocji aktorki. Tym komentarzem dolano tylko oliwy do ognia.

No tak! Co innego wierzyć, a co innego uważać, że teletubisie, Hello Kity i Harry Potter to zło wcielone — odpowiedziała artystka.

To nie był koniec dyskusji, ponieważ ta, ciągnęła się dalej. To nie pierwszy raz, kiedy Basia daje się ponieść negatywnym emocjom i impulsywnie odpisuje na różne przytyki.

Zobacz zdjęcia:

Barabara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/jastrzabpost.pl

Barbara Kurde-Szatan wdała się w dyskusję.

Barabara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/jastrzabpost.pl

Dyskusja ciągnęła się dalej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

 

Poprzedni artykułKobieta poszła do łóżka z niedoświadczonym mężczyzną. Szybko pożałowała, przez jedną rzecz
Następny artykułPoszła na kolację z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl