Barbara Kurdej-Szatan musiała podjąć niezwykle trudną, lecz ostateczną decyzję. Jak będzie ona rzutowała na przyszłość aktorki? Jak się okazuje, ciąża i wyznaczony termin porodu nie dawały gwieździe innego wyjścia. Zarówno jej, jak i jej mężowi zostało niewiele czasu, by zrobić jeszcze jedną, ważną rzecz.

Kiedy Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła, że oczekuje przyjścia na świat swojego kolejnego dziecka, media i fani nie kryły zachwytu, a aktorka co chwile raczyła nas pięknymi zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Niestety, w ostatnim czasie nie wszytko poszło zgodnie z planem. Gwiazda musiała podjąć trudną decyzję.

Barbara Kurde-Sztan przeżyła koszmar

Ostatnie tygodnie w życiu rodziny Barbary Kurdej-Szatan nie należały do najłatwiejszych. Niestety, w trakcie gwałtownych, niebezpiecznych ulew, które przeszły przez Polskę, gwiazda i jej bliscy przeżyli prawdziwy koszmar. 

Prawie całe osiedle zostało zalane, dlatego w nocy odcięli nam prąd. Na szczęście Rafał kupił agregat, byśmy mogli funkcjonować i żeby lodówka się nie rozmroziła – cytował słowa gwiazdy tygodnik Życie na gorąco. Dodatkowo Barbara Kurdej-Szatan podjęła trudną decyzję. 

  1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
  2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
  3. Wanda Traczyk-Stawska walczyła w Powstaniu, gdy miała zaledwie 17 lat. „Kiedy słyszę o podziałach w Polsce, jest mi okropnie smutno”

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan podjęła trudną decyzję, która może rzutować na jej dalszą karierę. Jednak jak widać, to nie życie zawodowe jest dla gwiazdy najważniejsze. Aktorka odeszła z jednego z najsłynniejszych polskich seriali, M jak miłość, w którym wcieliła się w postać Joasi. 

Barbara Kurdej-Szatan urodzi już we wrześniu. Aktorka postanowiła, że spędzi resztę ciąży na urlopie, a i po porodzie nie ma zamiaru od razu wracać do pracy. Nie możemy się doczekać, aż na świat przyjdzie maluszek tej pary.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Barbara Kurdej-Szatan
foto Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan musiała podjąć trudną decyzję. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Najbardziej tradycyjne ogórki kiszone z przepisu z 1895 r. pachną obłędnie. Wychodzą najlepsze na świecie dzięki kilku sekretnym krokom
 2. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani
 3. Ojciec rzucił się na ratunek dziecku. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
 4. Kobieta poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
 5. Cudowna wiadomość obiegła Polskę. Lara Gessler właśnie przekazała informacje, stało się
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 7. Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększy
 8. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje wspaniały aktor, jego rodzina przekazała specjalną prośbę
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: superseriale.se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułJuż wiadomo, jak będzie wyglądał nowy rok szkolny. Uczniowie, przygotujcie się
Następny artykułPiotr Żyła przyłapany. Skoczek romansuje z młodziutką gwiazdą TVN, ”spotykają się od dawna”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.