Barbara Nowacka: partner polityk to dość tajemnicza postać. Lewicowa działaczka nie mówi o Maćku wiele, ale jeśli już pada pytanie o ich wspólne życie, zawsze stwierdza, że jej druga połówka pomaga jej w obowiązkach. Ukochany Nowackiej pełni ważną funkcję na wyższej uczelni. Kim jest jej ukochany?

Barbara Nowacka to wyrazista postać polskiej lewicy. Niezależnie od politycznych sympatii, trzeba przyznać, że to pewna siebie, silna kobieta. Kto wspiera ją w życiu codziennym? Barbara Nowacka: partner to jej najpilniej strzeżony sekret. Piękna polityk jest od kilkunastu lat w udanym związku z pracownikiem warszawskiej uczelni. Jak wygląda codzienne życie pary i dlaczego nie chcą sformalizować swojego związku przed urzędnikiem?

Barbara Nowacka: partner i działaczka feministyczna wychowują razem dzieci

Nowacka i jej ukochany wychowują wspólnie dwójkę dzieci: Kubę i Zosię. Jak powiedziała portalowi Dziewczynkapelnamocy.pl, Nowacka i Maciej wychowują je w duchu tolerancji:

– Staramy się pokazać im, że świat oparty na różnorodności jest fajny. Bo nie ma fajnego życia, jeśli nie szanuje się praw, równości i godności drugiego człowieka – powiedziała polityk.

Działaczka feministyczna przyznała też, że jej partner pomaga jej w codziennych obowiązkach, np. robi zakupy. Wygląda na to, że para wiedzie zwyczajne domowe życie. Warto zauważyć, że podczas kampanii Zjednoczonej Lewicy, której Barbara Nowacka była kandydatką, polityk nie pokazywała się ze swoim partnerem.  

Barbara Nowacka: partner polityk na razie nie zostanie jej mężem

Działaczka w wywiadzie sprzed paru lat dla Wysokich Obcasów powiedziała, że brak ślubu z Maciejem to świadoma decyzja pary i wynika z wyznawanych wartości:

– Postanowiliśmy, że nie zrobimy tego, dopóki w Polsce nie będą dopuszczane związki partnerskie. Skoro nasi homoseksualni przyjaciele nie mają do tego prawa, po co nam ono? – wyznała Nowacka. 

Barbara Nowacka: partner lewicowej działaczki pracuje na wyższej uczelni

Maciej jest dyrektorem biura projektów w polsko-japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Barbara Nowacka pełni za to funkcję kanclerza uczelni. Nie wszyscy wiedzą, że z wykształcenia lewicowa polityk jest informatykiem. 

Wygląda na to, że 44-letnia Barbara Nowacka i jej partner wiodą szczęśliwe, spokojne życie z dala od kamer. To na pewno wychodzi na dobre ich związkowi. 

AK TERAZ WYGLĄDA LEWICOWA POLITYK [ZDJĘCIA]: 

Barbara Nowacka partner
Fot. https://www.facebook.com/BarbaraANowacka/

Barbara Nowacka i jej partner Maciej wspólnie wychowują dzieci.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które będą miały wyjątkowego pecha w przyszłym tygodniu
Następny artykułMałgorzata Rozenek o swoim wieku: „DAJĘ MILION osobie, która udowodni, że nie urodziłam się w 1978 roku!”