Beagle miał zostać uśpiony, ponieważ schronisko nie było w stanie zapewnić mu opieki, czworonóg miał dopiero 2 lata. Losem psa zainteresował się pewien mężczyzna, który porzucił wszystko, aby zdążyć przed eutanazją. Udało mu się, a pies odwdzięczył mu się w niezwykły sposób.

Pies rasy beagle cierpiał z powodu wielu chorób. Przytulisko, które się nim opiekowało, musiało podjąć bardzo trudną decyzję. Z powodu braku funduszy pies miał zostać poddany eutanazji. Uratował go pracownik Ohio. Reakcja psa na ratunek i nowego opiekuna była bezcenna. 

Beagle został uratowany 

Gdy tylko Joe Kirk zobaczył apel schroniska, nie czekał ani chwili dłużej. Mężczyzna zdecydował się adoptować schorowanego czworonoga o imieniu Gregory. Schronisko wówczas zgodziło się oddać czworonoga, a wolontariusze wiedzieli, że pies trafia w dobre ręce. 

Joe zabrał psa do samochodu. Mężczyzna chciał jak najszybciej pokazać czworonogowi jego nowy dom. W aucie wyjął telefon komórkowy. Chciał zrobić sobie z Gregorym pierwsze wspólne zdjęcie. Widząc aparat, pies podziękował opiekunowi w niezwykły sposób. Beagle zaczął tulić się do właściciela i robić słodkie minki. 

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik „Tańca z gwiazdami” w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

Reakcja internautów

Joe podzielił się zdjęciem w sieci, a to szybko skradło serca internautów. Wzruszającą historię opisały portale na świecie. W końcu nie na co dzień spotyka się ludzi o tak dobrym sercu. 

Gregory poczuł się bezpiecznie w towarzystwie opiekuna. Dzięki niemu nie został uśpiony i cieszy się teraz życiem. Joe cały czas publikuje wspólne zdjęcia w sieci. Dzięki adopcji zyskał nowego przyjaciela. Pies powoli dochodzi do zdrowia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

beagle
fot. facebook/Schenley Hutson Kirk

Pies od razu zaprzyjaźnił się z nowym opiekunem. 

beagle
fot. facebook/Schenley Hutson Kirk

Beagle podziękował mężczyźnie, tuląc się do niego. 

beagle
fot. facebook/Schenley Hutson Kirk

Pies powoli wraca do zdrowia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald’s do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

Źródło: boredpanda.com, naszefutrzaki.eu

 

Poprzedni artykuł3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
Następny artykułUczestnik ”Tańca z gwiazdami” trafił do szpitala. Jego stan jest poważny