Beata Kozidrak jest pogrążona w żałobie. Popularna polska wokalistka trzy miesiące temu musiała się pożegnać ze swoją ukochaną mamą. Po tym bolesnym ciosie piosenkarka dała sobie czas, aby przepracować stratę i pogodzić się z nią. W tym ciężkim etapie jej życia wspierają ją córki oraz były mąż.

Rok 2020 jest trudny dla nas wszystkich. Również Beata Kozidrak musiała stanąć przed wyzwaniem, jakie postawiła przed nią pandemia koronawirusa, która pokrzyżowała piosenkarce wiele zawodowych planów. Trzy miesiące, tuż przed jednym z występów w Opolu, zmarła jej mama.

Beata Kozidrak musiała przepracować stratę

Pierwszego września Beata Kozidrak przekazała swoim fanom niezwykle smutną wiadomość. Niestety, ale okazało się, że mama uwielbianej artystki nie żyje. Podczas jednego z koncertów Beata na swój sposób oddała jej hołd na scenie.

Po tak bolesnej stracie wokalista postanowiła dać sobie czas na smutek oraz żałobę. Musiała przepracować swoje negatywne emocje. W tym trudnym okresie pomagali jej bliscy.

Beata Kozidrak mogła liczyć na wsparcie swoich dwóch córek Agaty i Katarzyny oraz byłego męża. To dzięki nim artystce szybko udało się stanąć z powrotem na nogi.

Tygodnik Na Żywo zdradził zaskakujące szczegóły tego wsparcia. Podobno młodsza córka gwiazdy, Agata, przeprowadziła się nawet z Lublina do Warszawy i zamieszkała niedaleko mamy, aby być bliżej niej.

Artystka nie ukrywa, że cieszy się, że teraz w stolicy Polski ma obie swoje córki. Nie ma co się dziwić, ponieważ piosenkarka w każdej wolnej chwili może się z nimi spotkać.

Beata moment ciszy wykorzystała na pisanie książki, w której ma podobno zdradzić wiele szczegółów ze swojego życia. Nie ukrywa, że pracuje również nad filmem autobiograficznym.

— Na razie zbyt wielu szczegółów wyjawić nie możemy, bo to początek, ale myślę, że będzie to ekscytująca przygoda dla wszystkich. Sądzę, że przełom 2022/2023 to jest realny czas na produkcję — zdradził tygodnikowi Na Żywo producent Leszek Bodzak.

  1. Gwiazda uwielbianego show TVP została bez pracy. Dodała desperackie ogłoszenie: „Nie będę wybrzydzać”
  2. Właśnie potwierdzono tragiczne informacje. Nie żyje prawdziwa legenda, wielu Polaków dużo mu zawdzięcza
  3. Oliwia dodzwoniła się do TVP, gdy krytykowali Strajk Kobiet. Prowadzącym poszło w pięty, nie zdążyli jej powstrzymać

Beata Kozidrak straciła mamę

Pierwszy września okazał się dla artystki fatalny. Wieczorem odeszła jej ukochana mama. Piosenkarka poinformowała o wszystkim za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. We wzruszających słowach wspominała rodzicielkę.

— […] dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze […] Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknię za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała tak jak ja Ciebie — napisała na Instagramie, wrzucając czarno-białe zdjęcie swojej mamy.

Oprócz wsparcia od córek i byłego męża Beata Kozidrak otrzymała również wiele ciepłych słów od swoich fanów, za które serdecznie dziękowała.

— Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Jestem wzruszona — napisała dwa dni po śmierci mamy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata kozidrak
fot. instagram.com/beatakozidrak

1 września piosenkarka poinformowała o śmierci swojej mamy.

Beata Kozidrak
fot. TRICOLORS/East News

Artystka dała sobie czas, aby przepracować stratę. Wspierały ją córki oraz były mąż.

Beata Kozidrak
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 10.10.2019

Jedna z jej córek przeprowadziła się nawet do Warszawy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Samochodu nie da się rozpoznać, dwie osoby nie żyją. Tragiczny finał zderzenia z pojazdem ciężarowym
  2. Na zdjęciu sypialni ukrył się pies. 88% internautów nie potrafi go znaleźć w mniej niż 20 sekund
  3. Widzieliśmy go w ”Ranczo”, ”Miodowych latach”, ”M jak miłość” i wielu innych. Aktor nie żyje, wczoraj odbył się jego pogrzeb
  4. Już jutro tłumy ruszą do Lidla. Z okazji Cyber Monday ogromne obniżki, dwa produkty rozejdą się jak ciepłe bułeczki
  5. Poseł PiS chce wprowadzenia opłaty za możliwość wejścia do galerii handlowej. Każdy musiałby zapłacić aż 100 zł
  6. Artur Szpilka zorganizował synowi niezapomniane urodziny. Zdjęcie z psiej imprezy skradło serca internautów
  7. Adam Małysz widział nagie zdjęcia Justyny Żyły? Wszystko skomentował, nie brakowało słów o Piotrze Żyle

Źródła: pomponik.pl, instagram.com

 

Poprzedni artykułNatalia Siwiec nagle wparowała do pokoju, w łóżku czekała na nią przykra niespodzianka. Od razu złapała za telefon
Następny artykułRyszard Rynkowski niespodziewanie odwołał kolejny ślub, powód poraża. Jest w niezwykle trudnej sytuacji
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl