Beata Kozidrak: mąż gwiazdy był jej wielkim oparciem przez lata nie tylko na scenie, ale również za kulisami największych sal. Andrzej Pietras był nie tylko związany z wokalistką Bajm sakramantalnym tak, ale również sprawami zawodowymi. Jesteście ciekawi, jak i dlaczego doszło między nimi do poróżnienia?  

Beata Kozidrak: mąż piosenkarki spędził u jej boku wiele lat. Jako menedżer zespołu Bajm, musiał czuwać nad jej wizerunkiem, ale również publicznymi wypowiedziami. Czy to właśnie przez fakt restrykcyjnego trybu życia gwiazda nie chciała już dłużej dzielić swego życia z partnerem na różnych płaszczyznach? Przeczytajcie sami!  

Beata Kozidrak mąż 

Beata Kozidrak: mąż wokalistki poznał ją w dosyć dziwnych okolicznościach. Jak się okazuje, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia- przynajmniej w wydaniu partnera piosenkarki. Z kolei samej Kozidrak spodobał się ówczesny styl Pietrasa, który widocznie chciał wizerunkowo uchodzić za gwiazdę rocka. Długie włosy i skórzana odzież były jego codziennym stylem. Będąc młodymi osobami, nie wiedzieli jeszcze, jak potoczą się ich wspólne losy. 

Od tego czasu minęło sporo lat, a piosenki Bajmu są wciąż chętnie słuchane przez kolejne pokolenia. Niestety, nie można tego powiedzieć na temat małżeństwa wokalistki i byłego menadżera Bajmu. 58- letnia gwiazda polskiej muzyki niestety nie miała dobrej passy pod względem miłości. Beata Kozidrak: mąż gwiazdy często jest oskarżany o przejmowanie kontroli nad jej życiem, a pretekstem do tego typu aktów miały być wielkie koncerty jubileuszowe Bajmu, który obchodził niedawno 40- lecie pracy artystycznej.

Beata Kozidrak Instagram 

Piosenkarka bardzo chętnie wykorzystuje konto na Instagramie, który służy jej za narzędzie do kontaktowania się z fanami. Równie chętnie wstawia tam kolejne zdjęcia, mogące świadczyć o fakcie, że Kozidrak jest rozchwytywaną gwiazdą. Niestety obecnie nie znajdziemy jej wspólnych ujęć z Andrzejem Pietrasem. Jedno z ostatnich ujęć z byłym menadżerem pochodzi z sierpnia 2018 roku, kiedy jeszcze organizowano jedną z większych tras koncertowych zespołu. Para rozwiodła się dwa lata temu. 

Beata Kozidrak: mąż, który jest częścią historii zespołu Bajm, pojawia się w życiu słynnej wokalistki. Dwie osoby bowiem wciąż łączą byłe małżeństwo: są to córki Katarzyna i Agata Pietras, noszące nazwisko po tacie. Razem organizowali ślub najstarszej z pociech w 2017 roku, a wspólne świętowanie tak radosnego dnia z pewnością ulepszyło ich nieco nadszarpnięte relacje.

Beata Kozidrak: mąż- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Beata Kozidrak: mąż
beatakozidrak/ Instagram 

Beata Kozidrak: mąż stanowił dla niej przez lata wielkie wsparcie w kwestiach menadżerskich. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułDlaczego psy jedzą trawę? Powody mogą zaskakiwać
Następny artykułOdkrywamy tajniki konturowania twarzy. Poznaj sprawdzone sposoby na makijaż!
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.