Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak zapadnie się pod ziemię? Anna Kalczyńska rozbawiona obrazkiem z gwiazdą
Michał Fitz
Michał Fitz 07.05.2022 19:24

Beata Kozidrak zapadnie się pod ziemię? Anna Kalczyńska rozbawiona obrazkiem z gwiazdą

Anna Kalczyńska
TRICOLORS/East News

Ostatnio po raz kolejny w sądzie rozstrzygano losy Beaty Kozidrak, która odwołała się od wcześniej wymierzonej kary. Anna Kalczyńska w zabawny sposób skomentowała całą sytuację, nawiązując do głośnego w USA procesu.

Tam bowiem znany aktor Johnny Depp sądzi się ze swoją byłą partnerką, Amber Heard. Cała sprawa jest niezwykle medialna i dosyć kontrowersyjna.

Anna Kalczyńska komentuje proces Kozidrak

Co wobec tego powiedziała popularna prezenterka? Na dobrą sprawę nic, ponieważ jedynie udostępniła w swojej instagramowej relacji wpis jednego z użytkowników na Twitterze. Ten opublikował fotkę Beaty Kozidrak z sądowej ławy i opatrzył go wymownym, dosyć zabawnym, ale dla samej wokalistki pewnie też uszczypliwym komentarzem.

– Jezu, ale Amber Heard się postarzała przez ten proces z Deppem brzmi opis.

Wspomniana wyżej amerykańska aktora również jest bowiem blondynką i niewykluczone, że gdyby była w wieku polskiej wokalistki, mogłaby wyglądać podobnie. Nie zmienia to jednak faktu, że samo wytknięcie wieku Kozidrak nie jest zbyt miłe.

Warto przypomnieć, że piosenkarce udało się skutecznie odwołać od usłyszanego wcześniej wyroku. Wymiar sprawiedliwości podtrzymał karę grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 5 lat, ale tym razem nie dał wokalistce prac społecznych. Wcześniej Beata Kozidrak miała wykonywać je przez pół roku w wymiarze 20 godzin miesięcznie.

Wyrok ten wzbudził spore zamieszanie wśród opinii społecznej, ponieważ sąd jako jeden z czynników łagodzących podał dorobek artystyczny wokalistki. Wiele osób oburzyło się tym, że taka kwestia jest brana pod uwagę, bo może świadczyć o nierównych szansach w sądzie dla zwykłych obywateli.

Zobacz zdjęcie:

Anna Kalczyńska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: pudelek.pl