Beata Tyszkiewicz miała bardzo bliski kontakt ze swoją mamą. Przyznaje, że to dzięki niej jest tak silną kobietą. Aktorka ostatnio zdecydowała się opowiedzieć o swoich relacjach z mamą oraz o swoich własnych dzieciach. Była fantastyczna, nadzwyczajna – wspomina matkę aktorka. 

Relacja z własną matką to jedna z najważniejszych relacji w życiu kobiety, której to kształtuje się charakter i osobowość. Beata Tyszkiewicz: mama zajmowała szczególne miejsce w jej życiu i wpłynęła na to, jak sama zaczęła postępować, będąc już dorosłą kobietą. Gwiazda w szczerym wywiadzie wspomina mamę i opisuje swoje relacje z dziećmi i wnukami. 

Beata Tyszkiewicz: mama była dla niej wsparciem

Beata Tyszkiewicz jest córką Krzysztofa Tyszkiewicza i Barbary Tyszkiewicz. Aktorka ojca poznała, gdy była już dorosłą kobietą, a całe dzieciństwo spędziła przy mamie, którą zawsze szczerze podziwiała. Beata Tyszkiewicz: mama była autorytetem dla aktorki, mimo iż ich relacje nie należały do najłatwiejszych. Aktorka w szczerym z portalem gazeta.pl wywiadzie opowiedziała o swoim dzieciństwie i matce. 

– Za to moja mama była fantastyczna, taka twórcza. Bardzo lubiłam, jak ludzie mówili do niej: Basiu, jesteś nadzwyczajna!, a mama odpowiadała: Wiem. Ona zawsze zgadywała, jak komuś można pomóc, zawsze była dalej, przed wszystkimi. Umiała odnaleźć się w każdej sytuacji – wspomina pierwsza dama polskiego filmu. 

Na pytanie, czy matka miała czas na zabawę z dziećmi gwiazda zdecydowanie odpowiada, że nie. 

Skąd! Moja mama cały dzień pracowała, żeby nas utrzymać. Jak Krzysztof, mój brat, miał chyba siedem lat, a ja jedenaście, to mama często nam czytała W pustyni i w puszczy – wspomina aktorka. 

Beata Tyszkiewicz: śmierć mamy

Beata Tyszkiewicz była bardzo związana ze swoją mamą, więc nie ma się co dziwić, że jej śmierć była dla niej tragedią, którą wspomina do tej pory. 

– Jednej rzeczy nie mogę sobie darować w życiu. Kiedy wiedziałam, że nadeszła ta najstraszniejsza chwila, stałam objęta z moim bratem obok jej posłania. Bałam się, bałam się tak, że nie trzymałam jej w ramionach, nie trzymałam jej nawet za rękę! – wspomina smutno gwiazda.

– Niewybaczalne. Ale tak się bałam, jakbym miała obawę, że zabierze mnie ze sobą. A ja miałam dzieci – wyznała ze skruchą w jednej ze swoich książek.

Beata Tyszkiewicz teraz sama ma dwie córki: Karolinę Wajdę, ze związku z reżyserem Andrzejem Wajdą, a także Wiktorię Padlewską ze związku ze szkolną miłością Jackiem Padlewskim. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz: mama
screen youtube.com@Kinga9999

Mama była dla Beaty Tyszkiewicz bohaterką. 

beata tyszkiewicz: mama
fot. filmpolski.pl

Matka ukształtowała ją jako kobietę. 

beata tyszkiewicz: mama
youtube.com@weare

Śmierć matki boli aktorkę do tej pory. 

beata tyszkiewicz: mama
kadr z filmu ”Lalka”

Beata Tyszkiewicz w młodości – piękna, prawda?

beata tyszkiewicz: mama
screen youtube.com @Magayzn Viva

Teraz Beata Tyszkiewicz ma dwoje dzieci: Karolinę Wajdę i Weronikę Padlewską. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
źródło: gazeta.pl

 

 

Poprzedni artykułSuczka golden retrievera urodziła. Weterynarze byli zdumieni, gdy okazało się, że jedno ze szczeniąt jest zielone
Następny artykułKobieta, która zebrała 16 mln do „puszki Adamowicza” niedługo później sama przeżyła dramatyczną sytuację
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.