Biedronka przygotowała na nadchodzący tydzień bardzo atrakcyjne promocje. Od poniedziałku 18 października do soboty 23 października mięso, ryby i inne produkty w niskich cenach. Wiele produktów będzie można otrzymać gratis!

Polujący na przeceny i promocje w Biedronce będą w tym tygodniu mieli wiele okazji, by zrobić zakupy za grosze. Promocje będą przeznaczone zarówno dla posiadaczy karty Moja Biedronka, jak i dla osób niemających jej.

Nowe promocje i gratisy w Biedronce

Posiadacze karty Moja Biedronka będą mogli kupić tańsze mięso i herbaty. Promocja obejmie między innymi kiełbasę śląską z Krainy Wędlin: przy zakupie dwóch opakowań, jedno z nich będzie za darmo. Natomiast przy zakupie dwóch sztuk herbat Remsey, drugie z nich będzie tańsze o 50%.

Karkówka wieprzowa bez kości przeceniona zostanie o 50% i będzie kosztować tylko 8,99 złotych. Ciekawie prezentuje się oferta rybna. Filet z łososia atlantyckiego za 4,99 zł za 100 gram oraz filet z mintaja za 2,79 zł za 100 gram robią wrażenie.

W ofercie będzie też dorada patroszona za 3,29 zł za 100 gram, a dla wielbicieli sushi przygotowano promocję, zgodnie z którą przy zakupie 2 pudełek, za drugie zapłacimy 40% taniej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeśli nie masz karty Moja Biedronka, także możesz skorzystać. Sklep oferuje tanie słodycze: wafelki Prince Polo XXL będą kosztować tylko 95 groszy (ich cena regularna to 1,49 zł). Tańszy będzie też proszek do prania Vizir – opakowanie 4,2 kg za jedyne 24,99 złotych.

O 50% przecenione będą winogrona bezpestkowe – teraz kupicie je za jedyne 4,99 za kilogram. Czekolady marki Milka, tańsze o 33% (za 2,66 zł) także zostały objęte promocją „2+1 gratis”.

Jeśli potrzebujecie dobrych kosmetyków w niskiej cenie, zainteresujcie się promocją na produkty Nivea. Przy zakupie trzech dowolnych artykułów tej marki, najtańszy z nich otrzymacie gratis.

Źródło: o2.pl, Biedronka.pl

Źródło: TikTok.com, wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pogoda na niedzielę. Nie będzie warunków na długie spacery
    2. Szczere wyznanie prowadzącego „Kanapowców”. Ujawnił, że wraz z ukochaną stracili dziecko
    3. Nie żyje 19-latka. Zginęła w wypadku