Lelum.pl > Nowości > Biedronka właśnie ogłosiła oszałamiające promocje od czwartku. Tym razem przebiła Lidla?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.03.2022 21:28

Biedronka właśnie ogłosiła oszałamiające promocje od czwartku. Tym razem przebiła Lidla?

Biedronka
fot. commons.wikimedia.org, Radosław Botev, CC 3.0

Biedronka znów zaskakuje swoimi promocjami. Tym razem ulubiony supermarket Polaków przygotował mnóstwo okazji, obok których ciężko przejść obojętnie. Sieć przebiła Lidla?

Popularna sieć sklepów znów nie zawiodła swoich klientów. Już od czwartku 24 marca ulubione produkty Polaków będzie można nabyć w wyjątkowo niskich cenach. Na co warto zwrócić uwagę?

Biedronka: Już od jutra nowe zaskakujące promocje, przebili Lidla?

Ulubiona sieć sklepów Polaków oferuje niesamowite produkty w nowych okazjonalnych cenach. Już od jutra w supermarketach będą obowiązywać promocje, których po prostu nie można przegapić. Na co warto zwrócić uwagę podczas czwartkowych zakupów?

Już od jutra supermarket oferuje wyjątkową promocję na wszystkie chrupki i chipsy. Aż do soboty przekąski te będą dostępne w ofercie 2 plus 1 gratis z kartą klubową sklepu. Smaki i rodzaje produktów można mieszać dowolnie.

biedronka

Co więcej, Biedronka oferuje wszystkie kosmetyki i produkty do pielęgnacji w wyjątkowej promocji. Drugi dowolny produkt marek Fa, Schwarzkopf Gliss, Taft, Palette, Syoss oraz Schauma będzie można kupić aż o 75 procent taniej. Wszystkie kosmetyki można dowolnie mieszać. Promocja obowiązuje aż do soboty 26 marca.

biedronka

Od piątku do soboty w popularnej sieci sklepów będzie można nabyć także czekolady Milka w rewelacyjnej cenie. W tych dnia obowiązywać będzie również promocja 1 plus 1 gratis na majonez firmy Madero. Obie te okazje przeznaczone są dla posiadaczy karty klubowej sklepu.

biedronka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie