Bogumiła Wander: mąż legendarnej spikerki zawarł z nią nietypowy układ. Zgodził się, żeby spotykała się z innym mężczyzną, a nawet…zawoził na spotkania z kochankiem! Dlaczego nie pozwolił żonie po prostu od siebie odejść? Po latach dziennikarka zdobyła się na zdumiewające wyznanie!

Idealna spikerka, najpiękniejsza dziennikarka, legenda telewizji: niewiele osób zapisało się w historii polskich mediów tak jak Bogumiła Wander. Mąż tej wyjątkowej kobiety był w stanie znieść naprawdę wiele. Prędko zorientował się, że żona nie pozostaje mu wierna. Jednak, zamiast zarządzać rozwodu lub odprawienia kochanka, postanowił udawać, że niczego nie widzi, a nawet pomagał im aranżować schadzki! Postawił Bogumile tylko jeden warunek. 

Dlaczego mąż tolerował jej romans?

Bogumiła Wander dwukrotnie wychodziła za mąż. Jak informuje portal pomponik.pl, w obecnym partnerze, żeglarzu Krzysztofie Baranowskim, zakochała się jeszcze w trakcie trwania pierwszego związku.

Chociaż mąż dziennikarki doskonale wiedział o jej romansie, nie interweniował. Jednak postawił kochankom pewien warunek… Jaki? Spikerka zdradziła tę historię w książce Spowiedź kapitana. Nie zaznała wiele szczęścia w pierwszym małżeństwie…

– Był handlowcem, który dużo jeździł po świecie, na wysokim stanowisku. Bardzo szybko zmusił mnie do ślubu. Ale małżeństwo właściwie nie istniało. On widział, że tego uczucia w stosunku do niego nie ma. I wiedział też, że poznałam Krzysztofa. Zaproponował mi, żebym mu się zwierzała, że nie zrobi mi krzywdy. I tak było. Wyjeżdżał na przykład z domu, z Dąbrowieckiej, a ja miałam zgodę na to, żeby zaprosić Krzysztofa – czytamy we fragmencie zamieszczonym na portalu pomponik.pl.

Bogumiła Wander: mąż wiedział o jej romansie

Ten niecodzienny układ funkcjonował przez długie miesiące. Bogumiła Wander zdradziła, co kierowało jej pierwszym mężem. Po prostu nie wyobrażał sobie, że mógłby się z nią rozwieść:

– Wszystko wiedział. To był jego warunek. Wiedział, że go nie kocham, ale chciał, żebym była z nim. Pozwalał mi na te spotkania, nie miał pretensji – cytuje Wander pomponik.pl

Chociaż mąż zgadzał się na wszystko, byleby zatrzymać Wander przy sobie, małżeństwo zakończyło się rozwodem. Wtedy już nic nie stało na przeszkodzie, by mogła poślubić Krzysztofa Baranowskiego. Mężczyzna jest znanym żeglarzem, który jako pierwszy Polak opłynął kulę ziemską. Do dziś z Bogumiłą Wander pozostają zgodną i kochającą się parą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bogumiła Wander: mąż
fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

Bogumiła Wander: mąż przymykał oko na jej schadzki z kochankiem. Postawił jednak jeden warunek…

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCzym jeździ Magda Gessler? To limuzyna warta więcej niż mieszkanie
Następny artykułSzparagi: dziewczyny, które podbiły polski internet. Są po prostu genialne!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.