Brat Małgorzaty Rozenek robi zawrotną karierę poza granicami Polski! Fani gwiazdy TVN wiedzą, że jest ona bardzo rodzinną osobą – rodzice, mąż oraz synowie są dla niej bardzo ważni, jednak nie tylko oni. Małgosia ma starszego brata, z którym jest bardzo związana. Choć na co dzień ciężko zobaczyć ich razem, okazuje się, że wiele ich łączy. Czym zajmuje się Misha Kostrzewski?

Zanim Małgorzata Rozenek stała się pierwszoligową gwiazdą, to właśnie jej brat Misha odnosił największe sukcesy w rodzinie. Pierwszy raz brata gwiazdy TVN zobaczyliśmy na premierze filmu Mój Biegun, gdzie towarzyszył swojej sławnej siostrze. Czy brat Małgorzaty Rozenek również będzie gwiazdą w Polsce?

Brat Małgorzaty Rozenek – kim jest?

Małgorzata Rozenek chętnie udziela wywiadów o życiu prywatnym i pokazuje swoją rodzinę publicznie. Doskonale znamy jej męża Radosława, jej synów i rodziców. Niedawno przyszedł czas na jej brata – Mishę. Do tej pory pozostawał w cieniu znanej siostry, mimo że również ma do czynienia ze sceną!

W Polsce jest znany jako brat Małgosi, ale za granicą jest prawdziwą gwiazdą. Kim jest brat Małgorzaty Rozenek? To 46-letni wybitny tancerz i choreograf. W rozmowie z dwutygodnikiem Gala Rozenek opowiedziała o swoim bracie.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią – zwierzyła się Gali Rozenek.

Małgorzata Rozenek: brat zaraził ją pasją

Małgorzata Rozenek przez lata dzieliła pasję ze swoim bratem. Ukończyła szkołę baletową, więc z tańcem jest za pan brat. Sukcesu w tańcu nie odniosła, za to Misha wciąż wróży jej taneczny sukces. Portalowi party.pl zdradził, że jego siostra idealnie nadaje się do programu Taniec z Gwiazdami.

– Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru – chwali Małgosię brat.

Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce, to niech się bawi, bo to fajna zabawa – powiedział Misha w rozmowie z party.pl

Myślicie, że zobaczymy kiedyś rodzeństwo podczas wspólnego tańca?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek: brat
screen youtuibe/jastrzabpost

Brat Małgorzaty Rozenek jest wybitnym choreografem i tancerzem. 

Małgorzata Rozenek: brat

Misha Kostrzewski był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie. Imponujące!

brat
instagram.com/m_rozenek/

Rodzina w komplecie świętuje urodziny ojca Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek: brat
instgaram.com@mrozenek

Małgorzata Rozenek sama ukończyła szkołę baletową, jednak postanowiła nie kontynuować kariery tancerki.

 
Małgorzata Rozenek: brat
instgaram.com@mrozenek

Małgorzata Rozenek w 2016 roku wyszła po raz trzeci za mąż. Z Radosławem Majdanem tworzą najgorętszy duet w show-biznesie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Mąż zaproponował żonie trójkąt. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
  4. Syn spędził w szpitalu większość życia. Maluch przechodził poważne operacje, chociaż ich nie potrzebował
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułChłopiec bawił się radośnie z psem. Nagle wydarzyło się coś niespodziewanego
Następny artykułOjciec zobaczył główkę swojego dziecka w pralce. Prawda wbiła go w ziemię
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.