Mąż zaproponował swojej ukochanej miłosny trójkąt. Ku jemu zdziwieniu, ta zgodziła się. Jednak odpowiedź, którą usłyszał, wprawiła go w osłupienie. Małżonka swoją historią postanowiła podzielić się na jednym z forów internetowych. Wpis wywołał ogromną dyskusję, a Internautki chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami.

Męska wyobraźnia potrafi być naprawdę rozbudowana. Pewien mężczyzna od dłuższego czasu pragnął zaproponować swojej żonie trójkąt. Czuł, że do ich sypialni wkradła się rutyna, a takie rozwiązanie mogłoby okazać się antidotum, które w mgnieniu oka przywróci im utraconą spontaniczność i bezpośredniość. Na odpowiedź kobiety nie trzeba było długo czekać.

Mąż zaproponował swojej żonie trójkąt

Kobieta swoją historią podzieliła się na jednym z forów. Pod wpisem niemalże natychmiast posypała się lawina komentarzy. Internautki chętnie dzieliły się spostrzeżeniami dotyczącymi fantazji i oczekiwań ich ukochanych. Mąż kobiety, takiej odpowiedzi najprawdopodobniej nigdy nie mógłby się spodziewać.

Kobieta swoje wyznanie rozpoczęła od tego, że jakiś czas temu ukochany zaproponował jej trójkąt. Ku jego zdziwieniu, zgodziła się, ale słowa, które wypowiedziała po chwili, na długo utkną w jego pamięci. Co takiego powiedziała kobieta?

Jak mi mąż nieśmiało zaproponował trójkącik, to zapytałam, czy wybrał już dla nas partnera – napisała dumna z siebie żona.

Mina mężczyzny w mgnieniu oka zrzedła. Przekonany był bowiem, że do wspólnych zabaw dołączy młodsza i atrakcyjna kobieta.

– Powiedziałam, że zgodzę się pod warunkiem, że najpierw powitamy w sypialni faceta wybranego przeze mnie. I tak już 3 rok nie ma trójkącika – dodała.

Internautki nie zamierzały ukryć zachwytu

Pozostałe użytkowniczki serwisu nie mogły nadziwić się kreatywności anonimowej kobiety. Gołym okiem widać, że odpowiedź, którą udzieliła bardzo przypadła im do gustu.

-Mistrzostwo świata. Raz na zawsze przestanie myśleć o głupotach- napisała jedna z kobiet.

-Szach mat! Dziś wypróbuję na moim mężczyźnie- dodała kolejna.

Popłakałam się ze śmiechu, przysięgam– spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
unsplash.com @thoughtcatalog

Żona swoim wyznaniem podzieliła się w sieci.

Mąż
unsplash.com @heftiba

Mąż od dłuższego czasu namawiał ją na trójkąt.

Mąż
unsplash.com @jamesoliverbarr

Odpowiedź wprawiła go w osłupienie.

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób