Choć od rozstania sławnej pary minęło już kilka tygodni, fani wciąż zachodzą w głowę, dlaczego Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozstanie. Tymczasem brat i bratowa aktorki wyznali, że zostali wtajemniczeni w całą sprawę. Ze strony Jacka padły zastanawiające słowa.

11 marca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nieoczekiwanie ogłosili swoje rozstanie, wywołując wielką burzę w mediach. Choć byli partnerzy prosili, aby uszanować ich prywatność, cały świat show-biznesu zalały pytania o powód tej nieoczekiwanej decyzji. Spekulacje rozrosły się do niewyobrażalnych rozmiarów, a wiele osób obarczyło winą aktorkę, która w przeciwieństwie do tancerza wydawała się tryskać energią.

Teraz małżonków czeka proces rozwodowy. Cichopek wyprowadziła się już z domu, a para po raz pierwszy od lat spędziła święta osobno.

Bliscy wiedzą, dlaczego Kasia Cichopek i Marcin Hakiel się rozstali? Aktorka zwierzała się bratowej

Od momentu, w którym na Instagramie zamieszczono wpisy o rozstaniu popularnej pary, fani zaczęli przywiązywać znacznie większą uwagę do tego, co dzieje się na profilu tancerza i aktorki. Marcin Hakiel, który stał się niezwykle aktywny w social mediach skoncentrował się na samorozwoju i relacji z dziećmi. Wiele osób jednak dostrzegało u byłego gwiazdora „Tańca z gwiazdami” oznaki rozczarowania i żalu.

Ależ Ty tęsknisz za Kaśką – zwróciła się do niego internautka, kiedy opublikował pozornie zwyczajne zdjęcie ze skromną święconką.

Dodatkowo tancerz zamieścił zaskakujący wpis, wspominając ślub i zaręczyny. Nic dziwnego, że wiele osób winą za rozpad małżeństwa obarczyło Katarzynę Cichopek.

– Pani Kasia Cichopek taka wesoła, zadowolona, szczęśliwa… a z pana twarzy bije smutek, rezygnacja, tragedia, na moje skromne oko to nie była wasza wspólna decyzja – mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Informacja z 11 marca zaskoczyła nie tylko fanów, ale także współpracowników i kolegów z branży, którzy nie byli świadomi, że para przeżywa kryzys. Okazuje się jednak, że Katarzyna przez cały czas miała powierników i tylko im zdradzała szczegóły ze swojego związku. Mowa oczywiście o bracie aktorki, Jacku Cichopku oraz jego żonie.

– Zaprzyjaźniły się i stały się sobie bardzo bliskie. Kasia wiedziała o sprzeczkach bratowej z Jackiem, a ona o cichych dniach szwagierki z Marcinem – twierdzi informator w rozmowie z „Życie na Gorąco”.

Okazało się, że zwłaszcza relacja gwiazdy z bratową była bardzo zażyła. Do tego stopnia, że gdy pomiędzy Cichopek a Marcinem Hakielem zaczęło się źle dziać, żona fotografa natychmiast o wszystkim wiedziała. Choć sam Jacek nie chciał się wtrącać, w pewnym momencie miał zaproponować siostrze pomoc.

– Panie zawsze były wobec siebie szczere. Kiedy w małżeństwie Kasi nie działo się już najlepiej, bratowa wiedziała o tym. Wtedy Jacek jako ukochany brat, nie chciał się wtrącać, ale spotkał się z siostrą i zapytał, czy potrzebuje pomocy – informuje tygodnik.

Wygląda na to, że bliscy Kasi od początku wiedzieli, co dzieje się w jej małżeństwie. Co więcej, cała rodzina stanęła za nią murem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: Życie na gorąco

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl