Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Wierzbicka pokazała się z chłopakiem. Gwiazda pochwaliła się nową miłością
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.09.2019 12:33

Marta Wierzbicka pokazała się z chłopakiem. Gwiazda pochwaliła się nową miłością

Chłopak
instagram.com @maffashion_official

Chłopak Marty Wierzbickiej to jedna z bardziej tajemniczych postaci w polskim show-biznesie. O tym, że aktorka serialu Na Wspólnej jest zakochana, mówiło się już od miesięcy, jednak ta nie pokazywała się u boku ukochanego publicznie, aż dotąd. Gwiazda pochwaliła się nową miłością na Instagramie. Fani są zachwyceni i szczerze jej gratulują!

Marta Wierzbicka ze swoim ostatnim partnerem, Maciejem Zawadzkim rozstała się w 2015 roku. Para spędziła ze sobą 5 szczęśliwych lat, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Od tamtej pory aktorka wiodła życie singielki, jednak w tym roku pojawiły się pierwsze plotki na temat jej nowego partnera. Gwiazda oficjalnie pokazała swoją nową miłość na Instagramie. Chłopak Marty Wierzbickiej to niezły przystojniak!

Chłopak Marty Wierzbickiej

Marta Wierzbicka zadebiutowała w polskim show-biznesie w serialu Na Wspólnej, wcielając się w postać Oli. Z biegiem lat dojrzała na piękną kobietę, toteż nie ma się czemu dziwić, że media nie przeszły obok niej obojętnie. Wielki medialny rozgłos przyniosła jej również kontrowersyjna sesja w magazynie Playboy, w 2013 roku. Od tamtej pory życie prywatne młodej gwiazdy stało się jeszcze bardziej interesujące dla internautów, jednak tam zbyt dużo się nie działo – aktorka pilnowała swojej prywatności i prowadziła raczej spokojne życie. Marta Wierzbicka przez 5 lat była związana z Maciejem Zawadzkim, jednak ich związek rozpadł się już cztery lata temu.

chłopak

Wszystko wskazuje na to, że 4 lata życia w pojedynkę znudziły się aktorce i zdecydowała się na nową miłość. O tym, że w życiu Marty Wierzbickiej pojawił się nowy chłopak, mówiono od kilku miesięcy, jednak gwiazda konsekwentnie nie wypowiadała się na ten temat. Wiadomo również, że pojawiła się u boku ukochanego na weselu Zofii Zborowskiej, a wydała ją przez przypadek Magdalena Cielecka, publikując zdjęcie na Instastory.

chłopak

Marta Wierzbicka pokazała chłopaka

Jak się okazuje Marta Wierzbicka również ma już dosyć niedomówień i postanowiła pochwalić się światu swoją nową miłością. Aktorka opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem na Instagramie. Nowa miłość aktorki wciąż pozostaje dla nas zagadką, ponieważ jego personalia nie są jeszcze nikomu w mediach znane, a na zdjęciu nie widać jego twarzy. Na fotce widzimy aktorkę całującą swojego ukochanego. Widać, że chłopak Marty Wierzbickiej jest wysoki i nieco starszy od niej. W komentarzach nie brakuje miłych słów pod adresem pary!

Śliczne zdjęcie
Piękna para
Koniecznie oprawcie to zdjęcie, będziecie mieli pamiątkę – piszą w komentarzach.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

Myślicie, że Marta Wierzbicka pokaże jeszcze bardziej swojego chłopaka? Liczymy na to!

chłopak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Kwiaciarnia dostała „propozycję” współpracy od warszawskiej blogerki. Ujawniono treść wiadomości
  3. Magdalena Frąckowiak przeszła operację. Gwiazda: „Chorowałam od roku. Powoli umierałam od środka”
  4. Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Legendarny aktor rzadko pokazuje swoją piękną ukochaną
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza