Chłopiec spał błogo ze swoim pupilem w niezwykłym miejscu. Kto by się spodziewał? Wzruszające zdjęcie obiegło cały świat, serce pęka na pół, gdy się patrzy. 

Nie trzeba być przesadnym miłośnikiem zwierząt, aby taki obraz wywołał szczególne emocje. Chłopiec wraz ze swoim podopiecznym wybrali bardzo nietypowe miejsce na odpoczynek. To natychmiast zwróciło uwagę pojawiających się w pobliżu osób. Jedna z nich postanowiła uwiecznić niezwykłą scenę, robiąc im zdjęcie. Fotografia szybko obiegał świat.

Chłopiec i zwierzak w niezwykłym miejscu

Sytuacja miała miejsce w Manili, stolicy Filipin. Uwagę jednego z przechodniów zwrócił dość niecodzienny widok. Zobaczył leżącego na chodniku chłopca, obejmującego swojego psa. Oboje mocno w siebie wtuleni, przebywali w błogim śnie. Mężczyzna był poruszony do tego stopnia, że postanowił uwiecznić ten obraz telefonem. Zdjęcie wkrótce trafiło do sieci i obiegło cały świat.

Widać na nim wyraźnie jak dziecko śpi na zimnym betonie, a do piersi przytula swojego czworonożnego przyjaciela. To był bardzo smutny i wzruszający widok. „To takie smutne” – napisał mężczyzna na swoim Facebooku. Chłopiec szybko wzbudził litość wśród internautów. 

Historia dziecka

Ludzie obojętnie mijali chłopca i nie zwracali na niego uwagi, mimo że sytuacja miała miejsce niedaleko ruchliwego dworca kolejowego. Kiedy jednak fotografia znalazła się w Internecie, chłopiec mógł liczyć na pomoc poruszonych użytkowników. Ludzie poprosili o wsparcie właściwe instytucje takie jak Departament Opieki Społecznej Filipin i wkrótce udało się ustalić tożsamość dziecka.

Chłopiec to 13-letni Nicholas Cristobal i jest sierotą. Jego rodzice zmarli z powodu gruźlicy i od tamtej pory chłopiec mieszka na ulicy ze swoim psem, prosząc o jedzenie obce osoby. Mieszkańcy przyzwyczaili się do tego widoku i przestali zwracać uwagę na potrzebującego.

Dalsze losy Nicholasa i jego czworonoga nie są na ten moment znane. Mamy nadzieję, że sytuacja tej dwójki ulegnie wkrótce poprawie…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopiec
facebook.com/jem.villomo.7

Ten widok wzruszył przechodnia do łez!

chłopiec
facebook.com/jem.villomo.7

Chłopiec czule obejmował swojego przyjaciela we śnie.

chłopiec
facebook.com/jem.villomo.7

Mężczyzna postanowił mu pomóc, więc opublikował zdjęcie tej sceny w sieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Jego reakcja mówi wszystko
  2. Trzy dorosłe psy otoczyły nowo narodzone kocięta. Finał nie mógł być inny
  3. Jamnik przyprowadził swoją panią do studzienki. Gdy zajrzała do środka nie mogła przestać płakać
  4. Suczka zaczęła rodzić. Kiedy zobaczyli szczeniaki, omal nie zemdleli, wszystko z jednego powodu

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułUwielbiany piosenkarz i piękna aktorka spodziewają się dziecka. Oboje są bardzo młodzi
Następny artykułTata znalazł w telefonie syna zdjęcie, które go zmroziło. Wydał go policji bez wahania
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.