Od kiedy tylko Kasia Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem, media zaczęły szukać jej nowego, potencjalnego partnera. Błyskawicznie na faworyta wyrósł Maciej Kurzajewski. Teraz portale, prasa i internauci dopatrują się coraz to kolejnych poszlak, które mogą potwierdzać ich relację.

Już wcześniej, gołym okiem było widać, że wspomniana dwójka świetnie dogaduje się, gdy razem prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Wskazuje na to także ich pozazawodowa aktywność, również ta w mediach społecznościowych.

Maciej Kurzajewski reaguje na fotkę Kasi Cichopek

Wiele osób w naszym kraju, niezależnie od tego, czy są to dziennikarze, paparazzi, czy po prostu zwykli fani, za wszelką cenę chcą dowieść, że Maciej Kurzajewski faktycznie jest z Kasią Cichopek. Magazyn „Na Żywo” dotarł chociażby do doniesień sąsiadów dziennikarza, którzy już kilka razy mieli widzieć go w jego posiadłości wraz ze znaną aktorką.

Portal „Pomponik” skrupulatnie przeanalizował z kolei aktywność pod ostatnim postem Cichopek i dostrzegł, że został on polubiony przez Macieja Kurzajewskiego. Mowa o wpisie, który aktorka opublikowała z okazji Dnia Ojca. W to święto kilka razy złożyła swojemu tacie życzenia, nie tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale również pod koniec „Pytania na śniadanie”.

Powyższe czynniki oczywiście nie dowodzą, że między wspomnianą dwójką jest coś więcej niż tylko koleżeńska, zawodowa relacja, ale wiele sugerują. „Na Żywo” podaje zresztą, że domniemana para będzie chciała się wreszcie przyznać do swojej zażyłości. Kiedy? Według źródła poczekają na oficjalne zakończenie sprawy rozwodowej Cichopek.

Kasia widocznie nie chciałaby ogłaszać oficjalnie relacji, zanim formalnie nie wyjdzie z drugiej, co należy uznać za bardzo roztropną decyzję. Warto jednak przypomnieć, że jej były partner niejako zdradził już, że Cichopek kogoś ma. W ramach rozmowy w programie „Miasto Kobiet” stwierdził bowiem, że małżonka prosiła go przed rozstaniem o coraz więcej wolności, a potem okazało się, że ta wolność ma imię.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek zdradziła swój sposób na świetny wygląd i wspaniałą figurę. Ma jeden trik
  2. Co się stało z bratem Pazury? Chotecka pokazała męża na traktorze. Siwy wąs, brudne buty, aż ciężko go rozpoznać
  3. Edyta Golec pokazała męża ze wszystkimi swoimi dziećmi. Urocza gromadka robi wrażenie

Źródło: Pomponik/ Na Żywo

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl