Córka Beaty Kozidrak zapowiada solową karierę. Wokalistka kończy ze staniem w cieniu i mam apetyty na więcej. Jesienią ukarze się jej solowa płyta. Czy Katarzyna Pietras będzie gwiazdą tak wielkiego formatu jak jej mama?

Na piosenkach Bajmu wychowały się całe pokolenia Polaków, a piosenki w wykonaniu Beaty Kozidrak, jak Biała Armia czy Żal mi tamtych nocy i dni, do tej pory nie przestają grać w głośnikach! Teraz na scenę wkracza Katarzyna Pietras. Wokalista postanowiła rozpocząć solową karierę. Czy córka Beaty Kozidrak zyska tak dużą sławę jak mama? 

Córka Beaty Kozidrak

Córka Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa to Katarzyna Pietras. 38-letnia wokalistka ma prawdziwy talent, pisze teksty piosenek i komponuje muzykę. Kobieta występowała w chórkach zespołu Bajm, którego frontmanką jest jej mama, sama też była liderką takich grup jak rockowy Kashmir czy, bardziej popowy, Cate Likes Candy. Teraz Katarzyna Pietras zapowiada początek własnej, solowej kariery. Wokalistka nagrała już samodzielnie dwa kawałki, i zapowiada wydanie swojej pierwszej płyty. 

Katarzyna Pietras wydaje solową płytę

Katarzyna Pietras wydaje solową płytę, to już pewne. Na jesieni będziemy mogli odsłuchać cały wachlarz utworów, natomiast teraz córka Beaty Kozidrak promuje swój drugi singiel Późno, zapowiadający jej solowy album. Czego możemy spodziewać się na płycie artystki? Katarzyna Pietras w rozmowie z portalem Interia zdradza, że znajdą się na niej brzmienia amerykańskiego południa. Nie zabranie więc bluesa, rocka czy akustycznych aranżacji. Wszelkie kompozycje, muzyka czy teksty piosenek, to materiał stworzony przez samą Pietras! Zapowiada się bardzo ciekawie. Jak powiedziała sama córka Beaty Kozidrak, ta płyta to to co mi w duszy gra.

Życzymy powodzenia w karierze i nie możemy się doczekać, aż usłyszymy cały materiał. Sądzicie, że Katarzyna Pietras odniesie tak samo duży sukces jak sławna mama?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
TRICOLORS/EAST NEWS

Córka Beaty Kozidrak ma z mamą wiele wspólnego. Też była liderką zespołu. 

córka
TRICOLORS/EAST NEWS

Występy na scenie to dla Katarzyny Pietras żadna nowość. Teraz wokalistka chce się skupić na solowej karierze. 

Córka
TRICOLORS/EAST NEWS

Piosenkarka często występowała przy boku sławnej mamy. Tworzyła również chórek zespołu Bajm

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Szczeniak chciał wejść na kanapę, ale pan mu nie pozwalał. To, co zrobił, rozczula do łez
  3. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód

źródło: dziennikpolski24.pl

Poprzedni artykułNa rysunku ukryte jest zwierzę. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie je znaleźć
Następny artykułCzy mój kot jest szczęśliwy? 12 oznak, że twój pupil jest zadowolony
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.