Córka nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji swoich działań. Jednym niefortunnym ruchem przyczyniła się do śmierci swojej własnej mamy. Gdy rodzina pojawiła się na miejscu, było już za późno.

Do tragicznego wypadku doszło w jednym z samochodów, kiedy matka próbowała wyciągnąć swoje 2-letnie dziecko przez szybę. Wtedy córka nieumyślnie zrobiła coś, co przesądziło o tragedii całej rodziny. Kobieta umierała na oczach nieświadomego niczego dziecka.

Córka przyczyną rodzinnej tragedii

Młoda mama wracała tego dnia z przyjęcia urodzinowego, na którym świętowała swoje 21. urodziny. Kiedy po powrocie usiłowała wyjąć dziewczynkę z samochodu przez szybę, ta przez przypadek nacisnęła przycisk służący do zamykania okna. Szyba zacisnęła się wówczas na szyi młodej mamy i zaczęła ją dusić. Dziewczyna nie miała nawet możliwości, aby zareagować, była unieruchomiona. Córka w ogóle nie była świadoma powagi sytuacji, a matka zaczęła umierać na jej oczach. Wokół nie było nikogo, kto mógłby zauważyć wypadek i pomóc.

Kiedy partner kobiety zjawił się na miejscu, na pomoc było już za późno. Natychmiast wybił szybę samochodu i wyciągnął ją ze środka, ale żona była już nieprzytomna. Zrozpaczony trzymał w objęciach jej bezwładne ciało. Gdy lekarze przyjechali ocenić stan kobiety, potwierdzili najgorsze obawy – matka już nie żyła. 

  1. Były mąż Joanny Liszowskiej zdradził powód rozstania. Milioner ujawnił całą prawdę szwedzkim mediom
  2. Lider Bayer Full bez skrupułów wyśmiał Zenka Martyniuka. Ujawnił porażające szczegóły, fani są zdruzgotani

Konsekwencje śmiertelnego wypadku

Całą sprawą zajęła się policja, ponieważ okoliczności śmierci zdawały się być podejrzane. W pobliżu nie było żadnych świadków zdarzenia. Jednak po dochodzeniu uznano, że córka nie mogła być świadoma swoich czynów i był to jedynie pechowy wypadek. 

Maleńka córka została w ten sposób sierotą, a mężczyzna stracił ukochaną partnerkę. Od tej pory będzie musiał opiekować się maleństwem sam. Najtrudniejszym zadaniem dla niego będzie pewnie rozmowa o okoliczności śmierciach mamy w przyszłości. Córka może zostać przez to obciążona ogromnym poczuciem winy i nie poradzić sobie z przykrą prawdą.

Szyby nowszych samochodów są wyposażone w czujnik, który reaguje w momencie, gdy napotka opór. Niestety, w tym starszym modelu nie było jeszcze takiej możliwości. To ostrzeżenie dla wszystkich rodziców i kierowców, aby byli ostrożni i uważali na siebie i swoje rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
fot. canva.com

 21-letnia kobieta nie miała pojęcia, że impreza urodzinowa będzie jej ostatnią.

córka
Fot. unsplash.com
takahiro taguchi

Po powrocie jej 2-letnia córka nacisnęła przycisk do zamykania szyby i zatrzasnęła swoją mamę.

córka
fot. pikio.pl

 Kobieta udusiła się i zmarła na miejscu. Od teraz dziewczynka i jej ojciec będą musieli radzić sobie sami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  3. Agnieszka Woźniak-Starak niedługo wraca do pracy? TVN chce ją skusić ciekawą ofertą
  4. Wyglądała jak lalka Barbie. Przeszła spektakularną metamorfozę, jest piękna
  5. Nieprzyjemny zapach z butów? Wystarczy włożyć jedną rzecz, efekt jest niespodziewany
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

 

źródło: pikio.pl, popularne.pl

Poprzedni artykułNie żyje gwiazda kultowego serialu. Chorowała na raka, miała 72 lata
Następny artykułZostawił szczeniaka z nastoletnim synem. Po powrocie zaniepokojony zabrał psa do weterynarza, odkrył najgorszą prawdę
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.