Były mąż Joanny Liszowskiej do tej pory milczał à propos ich rozwodu. Aktorka też strzegła swojej prywatności. O rozwodzie poinformowała rok po tym, jak się wydarzył, nigdy też nie ujawniła powodów rozstania ze swoim mężem. Wiele osób jednak domyślało się przyczyny. Ola Serneke, jej były mąż przerwał milczenie, rozmawiając ze szwedzkimi mediami.

Były mąż aktorki to jej wielka miłość. Pobrali się w 2010 roku, dla niego Joanna Liszowska przeprowadziła się do Szwecji, tam postanowili prowadzić wspólne, rodzinne życie. W Szwecji na świat przyszły ich dwie piękne córeczki. Jednak z jakichś powodów ich związek się rozpadł. Teraz były mąż aktorki udziela na ten temat informacji.

Joanna Liszowska: były mąż

Joanna Liszowska mocno ograniczyła swoje życie zawodowe podczas swojego małżeństwa. Mało grała w spektaklach, na plan serialu Przyjaciółki przyjeżdżała specjalnie ze Szwecji, po czym wracała do domu, do swoich córeczek. Nawet podczas trwania małżeństwa niewiele wiedzieliśmy o tej parze. Joanna Liszowska była zakochana w swoim mężu. Wydawała się być bardzo szczęśliwa.

Ola Serneke jednak ciągle był zapracowany, już dawno wiele osób przypuszczało, że ich związek rozpadł się z uwagi na intensywną pracę mężczyzny, niepoświęcanie wystarczającej ilości czasu swojej rodzinie. Aktorka przemilczała tę kwestię. Jednak milioner przyznał, udzielając wywiadu w szwedzkich mediach, że to właśnie jego zaangażowanie w rozwój firmy i ciągłe dbanie o interesy zniszczyło ich małżeństwo. Były mąż do dziś żałuje, że tak się stało.

  1. Imiona, które zwiększają szansę na sukces. Niemal gwarantują sławę i pieniądze
  2. Lider Bayer Full bez skrupułów wyśmiał Zenka Martyniuka. Ujawnił porażające szczegóły, fani są zdruzgotani

Kim jest Ola Serneke?

Ola Serneke to szwedzki multimilioner, właściciel firm budowlanych i współudziałowiec ponad dwudziestu spółek, z których przychody szacowane są dla niego na miliony. Ola Serneke sponsoruje pierwszoligową drużynę piłkarską IFK Goeteborg. Odpowiada za budowę skandynawskich drapaczy chmur. Żeby wybudować rezydencję dla swojej żony i córeczek kupił półwysep z jeziorem.

Były mąż aktorki uczestniczy w życiu swoich dzieci i ich mamy. Jest obecny na wszystkich ważnych wydarzeniach. Oboje rodzice zapewniają, że ich stosunki są przyjacielskie i pełne życzliwości. Nie chcą, by na ich rozwodzie ucierpiały dzieci. W tym momencie dziewczynki mieszkają razem z mamą w Polsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska rok po rozwodzie poinformowała swoich fanów, o swoim nowym stanie cywilnym. Zrobiła to na Instagramie.

były mąż
intagram.com/joannaliszowskaofficial

Córki Joanny Liszowskiej i Oli Serneki. Rodzice nie publikują twarzy dziewczynek.

Były mąż
youtube.com/William D. Leong

Ola Serneke przerywa milczenie. Pierwszy raz od czasu rozwodu ktoś z pary wypowiedział się na temat powodu ich rozstania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  3. Wyglądała jak lalka Barbie. Przeszła spektakularną metamorfozę, jest piękna
  4. Nieprzyjemny zapach z butów? Wystarczy włożyć jedną rzecz, efekt jest niespodziewany
  5. 2-letnia dziewczynka odebrała życie własnej mamie. Kobieta umierała na jej oczach
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: pomponik.pl, fakt.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl