Dagmara Kaźmierska uwielbia wzbudzać kontrowersje. Tym razem królowa życia pozowała do zdjęcia w objęciach przystojnego mężczyzny. Fani pośpieszyli kobiecie z gratulacjami. Czy faktycznie jest czego?
 
Kim jest tajemniczy, przystojny, młody mężczyzna, z którym Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje ostatnie zdjęcie? Królowa jakiś czas temu wyznała, że jest zakochana, a swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych rozgrzała fanów do czerwoności. 

Dagmara Kaźmierska planuje ślub

Dagmara Kaźmierska planuje ślub, co jakiś czas temu ujawniła w rozmowie z Wirtualną Polską. Kobieta jest pewna, że pierścionek pojawi się na jej palcu, a ona ponownie powie tak. Jedna z najbardziej ekscentrycznych, kolorowych i kontrowersyjnych bohaterek programu Królowe Życia otwarcie mówi o swojej miłości, jednak nikt nie wie, jak wygląda jej nowy partner. 

Dagmara Kaźmierska zdradziła, że mężczyzna jest od niej młodszy o dwa lata i ku zdziwieniu widzów, potwierdziła, że nie jest nim Jacek Wójcik. Kobieta strzeże swojego życia uczuciowego, a fani są coraz bardziej niecierpliwi. 

Prawdziwa sensacja powstała, kiedy Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z nieznajomym mężczyzną. Czy to właśnie wybranek jej serca?

  1. Imiona, które zwiększają szansę na sukces. Niemal gwarantują sławę i pieniądze
  2. Księżycowe brwi. Kontrowersyjny trend opanował media społecznościowe

Dagmara Kaźmierska pozuje z przystojniakiem

Dagmara Kaźmierska pozuje z przystojniakiem, co wzbudziło ogromne podejrzenia fanów. Internauci pośpieszyli gwieździe telewizyjnego show z gratulacjami, sądząc, że ta właśnie ujawniła wybranka swojego serca.  

Nic bardziej mylnego. Przystojny mężczyzna, do którego kobieta czule się tuli to… tylko jej przyjaciel. Królowa życia, póki co wciąż trzyma swojego ukochanego w ukryciu. Wszystko po to, by nie wystawiać związku na pożarcie mediom. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Kiedy Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodszym, przystojnym mężczyzną, fani sądzili, że w końcu ujawniła swojego partnera. 

Dagmara Kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Królowa życia jest konsekwentna w tym, co mówi. Mężczyzna ze zdjęcia to tylko jej przyjaciel, a ona ma zamiar strzec prywatności swojego związku. 

Dagmara Kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Ku rozczarowaniu wielu fanów, Jacek Wójcik nie jest jej partnerem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak niedługo wraca do pracy? TVN chce ją skusić ciekawą ofertą
  2. Jarosław Bieniuk stanie przed sądem. Postawiono mu zarzuty
  3. Dziewczynka znalazła ukrytą w sklepie kopertę. Gdy pokazała ją mamie, ta aż wstrzymała oddech
Poprzedni artykułMatka porzuciła go na śmietniku. Po latach odnalazł ją, aby powiedzieć jedno zdanie
Następny artykułMops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są cudakami, ale bardzo uroczymi
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.