Ojciec Oliwii Bieniuk i życiowy partner Anny Przybylskiej ma stanąć przed sądem. Prokuratura Rejonowa w Sopocie zakończyła śledztwo w sprawie byłego piłkarza. Jak donosi Fakt, Jarosławowi Bieniukowi postawiono dwa zarzuty. Czy ta sprawa zburzy jego wizerunek opiekuńczego ojca?
Jarosław Bieniuk, samotny ojciec, były piłkarz oraz dyrektor sportowy Lechii Gdańsk, we wtorek 18 lutego ma stawić się w sądzie. Partner zmarłej Anny Przybylskiej usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet kilka lat więzienia.

Ojciec Oliwii Bieniuk stanie przed sądem

Jak donosi Fakt, partner zmarłej kilka lat temu Anny Przybylskiej stanie przed sądem. Jarosławowi Bieniukowi postawiono dwa zarzuty, jednak żaden z nich nie dotyczy gwałtu.
Modelka Sylwia Sz., w kwietniu zeszłego roku, oskarżyła byłego piłkarza o gwałt. Według kobiety do sytuacji miało dojść w hotelu, w którym wspólnie imprezowali. Ostatecznie nie znaleziono żadnych dowodów, które potwierdziłyby jej słowa. Jarosław Bieniuk usłyszał jednak dwa inne zarzuty. O co jeszcze oskarża się mężczyznę?

Jarosław Bieniuk usłyszał zarzuty

Jarosław Bieniuk usłyszał dwa zarzuty w związku z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczące nieodpłatnego udzielania narkotyków dwóm osobom, jedną z nich jest Sylwia Sz.

Z informacji podanych przez Fakt wynika, że partner Anny Przybylskiej ma stawić się dziś w sopockim sądzie. Jeżeli materiał dowodowy okaże się wystarczający i zarzuty nie zostaną odwołane, grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
instagram.com/jaretpalmer

Partner zmarłej Anny Przybylskiej usłyszał zarzuty w związku z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

mąż
instagram.com/aniablond

Jarosław Bieniuk to samotny ojciec i była gwiazda sportu.

mąż
youtube.com @Jastrzab Post

Czy mężczyźnie uda się uratować wizerunek?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata
  3. Rodzina Roksany Węgiel właśnie się powiększyła. Wokalistka pokazała urocze zdjęcie
  4. Z ”M jak miłość” odejdzie aż dwóch aktorów? Grają główne role, zaskakujące doniesienia
  5. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: pudelek.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.