Córka Przemysława Salety na ten moment jest dializowana i oczekuje na kolejny przeszczep. Ceniony bokser i jego ukochana żona przeżywają niezwykle trudne chwile. Dziewczyna potrzebuje nerki, ponieważ ta, którą dostała od zmarłego dawcy, nie przyjęła się. Nie ma gwarancji – powiedział w rozmowie z jastrząbpost.pl zatroskany ojciec.

Nicole Saleta od lat zmaga się z niewydolnością nerek. Pomimo tego, że dziewczyna ma za sobą już dwa przeszczepy, ostatnia przeszczepiona nerka, przestała działać. Na ten moment dziewczyna jest dializowana. Uwielbiany sportowiec i dumny tata robi wszystko, by ulżyć pociesze w cierpieniu. Jak sam przyznaje to silna dziewczyna, która ze spokojem patrzy w przyszłość.

Na co choruje córka Przemysława Salety?

Nicole, córka boksera oraz modelki Ewy Pacuły od lat boryka się z niewydolnością nerek. 26-latka ma za sobą już dwa przeszczepy, a teraz oczekuje na kolejny.

Mam prawdopodobnie taką dysfunkcję genetyczną, która atakuje nerki i niestety za późno lekarze się o tym dowiedzieli. Tę nerkę miałam działającą raptem przez cztery miesiące. Znów mam dializy i czekam na kolejny przeszczep – mówiła Nicole w rozmowie z Faktami.

Przypomnijmy, że dziewczyna w 2007 roku nerkę otrzymała od swojego ojca, ta jednak po 7 latach przestała działać. W 2018 niezbędna była kolejna transplantacja, która niestety nie przyjęła się.

Córka Przemysława Salety: nerka Nicole przestała działać

W rozmowie z jastrząbpost.pl sportowiec zdradził szczegóły dotyczące stanu zdrowia swojej schorowanej pociechy.

-W tej chwili cały czas się dializuje. Pierwsza nerka działała 7 lat, a jedna się nie przyjęła. W tej chwili Nicole przeszła już wszystkie badania, jest na liście oczekujących. Właściwie nie ma gwarancji, może być to parę dni, może być to pół roku – powiedział bokser.

Jak sam przyznaje, Nicole niekoniecznie potrzebuje wsparcia. Jest silną dziewczyną, która naprawdę dużo czasu spędziła już w szpitalach. Zdaniem dumnego ojca stosunek do choroby jest kwestią odpowiedniego podejścia

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przemysław saleta: córka
Fot.instagram.com @przemek_saleta

Córka Salety jest dializowana. 

choroba
fot. instagram.com @przemek_saleta

Zatroskany ojciec opowiedział o stanie zdrowia swojej pociechy. 

relacje
fot. instagram.com @przemek_saleta

Rodzina boksera przeżywa teraz trudne chwile.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik
Poprzedni artykułHusky został odrzucony przez ludzi, nikt go nie chciał. Wszystko przez jedną cechę wyglądu
Następny artykułAgnieszka Hyży jest w ciąży? Opublikowała tajemniczy wpis, posypały się gratulacje
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.