Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Mimo że przez ponad dwie dekady nie udało się jej obudzić, aktorka w dalszym ciągu nie traci nadziei. Na bok odłożyła również lament i czekanie z założonymi rękami. Dzięki temu po 18 latach nastąpiła znaczna poprawa i stało się coś niezwykłego.

20 lat temu Ola Janczarka, czyli córka Ewy Błaszczyk w wyniku nieszczęśliwego wypadku zapadła w śpiączkę. Życie polskiej aktorki od tego czasu diametralnie się zmieniło. Pomimo upływu lat kobieta nie traci wiary w to, że jej ukochana pociecha w końcu się obudzi. Rozwój medycyny jest naprawdę imponujący, a kluczem do sukcesu jest utrzymanie jej w jak najlepszej formie.

Córka Ewy Błaszczak: stan zdrowia uległ poprawie 

64-letnia aktorka szczerze przyznaje, że najważniejszym i kluczowym zadaniem osób opiekujących się jej córką jest utrzymanie jej stanu zdrowia w możliwie jak najlepszej formie. Za każdym razem zwraca również uwagę na fakt, że bardzo rzadko zdarza się, aby ktoś po tylu latach w dalszym ciągu żył. Światełkiem w tunelu, który pozostawia jej iskierkę nadziei, jest imponujący rozwój medycyny. Okazuje się, że wyniki dziewczyny zaczynają się poprawiać.

-To wszystko się dzieje, ona po tych wszystkich zabiegach, które do tej pory robiliśmy, nie degraduje się, tylko np. się jej poprawia EEG. Miała po raz pierwszy fale alfa w mózgu, czyli te normalne, wcześniej przez 18 lat ich nie miała- powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Przeambitni.

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Aktorka nie traci nadziei

Mimo że od wypadku minęły juz dwie dekady, kobieta nie traci nadziei w to, że jej pociecha w końcu się wybudzi. Przypomnijmy, że w 2002 roku wraz z księdzem Wojciechem Drozdowiczem założyła fundację Akogo?, działającą na rzecz dzieci, które wymagają rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych.

-Właściwie są teraz dwa suwaki. Jeden to wytrzymałość organizmu i jego dobra forma, a potem odkrycia naukowe świata. (…) To wszystko robimy, ale to już nie jest w naszych rękach…- dodała. 

64-latka nie zapomina, że nauka idzie do przodu i wierzy, że w końcu wydarzy się prawdziwy cud. 

Ewa Błaszczyk córka
archiwum prywatne Ewy Błaszczyk

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Została zamordowana na oczach synka. 33-latka była w ciąży
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
  5. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPaweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
Następny artykułKrzyżówka mopsa z wielkim pitbullem. Ich szczeniaki są niewiarygodne, ludzie odwracają się na ulicy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.