Córka gwiazdy sportu zmarła, mając niespełna 2-latka. Niestety, jak się okazało, mała dziewczynka cierpiała na raka mózgu i kręgosłupa. Mimo długiej walki dziecku nie udało się przezwyciężyć choroby. Tragiczne informacje potwierdzono w oficjalnym oświadczeniu. Żona sportowca opublikowała niezwykle emocjonalny post.

Nie żyje Mia Villegas. Córka znanego na całym świecie golfisty Camilo Villegasa, zmarła w Miami w niedzielę 26 lipca w wieku 22 miesięcy z powodu raka mózgu i kręgosłupa. Rodzice dowiedzieli się o chorobie dziecka w porażający sposób.

Córka Camilo Villegasa nie żyje

Córka znanego golfisty odeszła w niedzielę 26 lipca. Tragiczne wieści przekazał w oficjalnym komunikacie komisarz PGA Tour, organizatora głównych profesjonalnych tras golfowych dla mężczyzn, Jay Monahan.

PGA Tour jest głęboko zasmucona utratą członka naszej rodziny, Mii Villegas. Łączymy się w smutku z Camilo i Marią, a nasze myśli i modlitwy są z rodziną Villegas – przekazał w oświadczeniu.

Niestety, 22-miesiączna dziewczynka była chora na raka mózgu i kręgosłupa. Rodzice, którzy z całych sił walczyli o jej zdrowie, dowiedzieli się o chorobie w niebywały sposób.

 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
 2. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się
 3. Dwuletnie dziecko leżało bez oznak życia w nagrzanym aucie. W ostatniej chwili udało się je uratować

Córka sportowca zmarła na raka

Golfista Camilo Villegas i jego żona Maria, dowiedzieli się, że ich córka jest chora, kiedy wybrali się z nią do pediatry. Młodzi rodzice sądzili, że płacz Mii spowodowany jest ząbkowaniem. Niestety, zwiastował coś o wiele gorszego.

– Zawsze chodziła ze mną na siłownię, to było jedno z naszych miejsc. Zawsze była jak taka mała małpka, wspinała się na wszystko. Pewnego dnia zauważyłem, że brakuje jej energii. W nocy płakała więcej niż zwykle. Ząbkowała, więc ją zabraliśmy do pediatry, myśląc, że to było przyczyną – powiedział sportowiec w rozmowie z mediami.

Mia i jej walka życie była dla gwiazdy sportu ogromną inspiracją. Żona Camilo, Maria, opublikowała na swoim profilu na Instagramie niezwykle poruszający wpis. Kobieta prosi o pozytywne, ciepłe myśli i wyobrażanie sobie jej córki, jako zdrowej, uśmiechniętej dziewczynki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot. maria_ochoam, Instagram

Nie żyje córka słynnego golfisty.

dziecko
Fot. maria_ochoam, Instagram

Mia zmarła w wieku 22 miesięcy. Dziewczynka miała raka mózgu i kręgosłupa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mia ❤️ Being your mom has been the greatest gift in my life!

Post udostępniony przez Maria (@maria_ochoam)

Mama Mii opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym żegna się ze swoją córką. Bycie twoją mamą było najpiękniejszym prezentem w życiu – napisała kobieta.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Najpierw Lara Gessler, teraz jej partner. Pokazał zdjęcie zupełnie bez żadnych ubrań, tak świętują przeprowadzkę
 2. Żona prezydenta ma koronawirusa. Za oceanem wirus szaleje. Niepokojące wieści ze świata
 3. Pierwsze zdjęcie Jerzego Stuhra po wyjściu ze szpitala. Uwagę zwraca jeden szczegół
 4. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
 5. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować. Zbigniew Marecki nie żyje
 6. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
 7. Klienci aż czterech banków muszą zabezpieczyć gotówkę. W weekend mogą nie dostać się do kont
 8. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.