Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudownie razem wyglądają. Katarzyna Dowbor w objęciach przystojnego mężczyzny, razem zwrócili się do fanów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.08.2022 00:04

Cudownie razem wyglądają. Katarzyna Dowbor w objęciach przystojnego mężczyzny, razem zwrócili się do fanów

Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Na Facebooku pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło fanów. Katarzyna Dowbor pokazała się w objęciach przystojnego blondyna. Gospodyni „Naszego nowego domu” promieniała szczęściem, podobnie jak jej towarzysz. Razem zwrócili się do wszystkich. 

Choć program „Nasz nowy dom” obecnie ma przerwę w emisji, ekipa nie zamierza odpoczywać. Mimo że Katarzyna Dowbor ma ręce pełne roboty, teraz zwróciła się do fanów. Wprost promieniała w objęciach blond przystojniaka z ekranu.

Katarzyna Dowbor i jej towarzysz zachwycili fanów. Z uśmiechem zwrócili się do wszystkich

Niedawno Katarzyna Dowbor miała okazję zakosztować odrobiny wolności, odwiedzając swojego syna i jego małżonkę w ich nowym domu w Hiszpanii. Krótki pobyt w Marbelli, gdzie osiedlili się Maciej i Joanna, był chwilą oddechu przed kolejną dawką wyzwań związanych z remontami.

Prace nad nowym sezonem „Naszego nowego domu” nie zwalniają tempa. Ekipa budowlana pod czujnym okiem kierowników, architektów i ekspertów pracuje bez ustanku, a od czasu do czasu smaczki i ciekawostki z planu docierają do mediów, powodując jeszcze większą ciekawość.

W dodatku jeden z członków załogi, uwielbiany Wiesław Nowobilski tym razem będzie musiał połączyć codzienne obowiązki z treningami do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Z pewnością lada dzień dowiemy się, kto będzie mu partnerował.

Na nudę z pewnością nie narzeka także sama Katarzyna Dowbor. Z licznych relacji i zdjęć wiemy, że „Szefowa” wkłada ogrom pracy w zapewnienie kolejnym rodzinom godnych warunków, nie zapominając także o tych „najmniejszych”. Jednak nawet w nawale pracy znalazła czas, by pozdrowić wszystkich widzów. Zrobiła to z resztą w doborowym towarzystwie.

W mediach pojawiło się zdjęcie, na którym promieniejąca energią i radością gwiazda pozuje w objęciach swojego przystojnego towarzysza. Gospodyni i architekt, do którego wzdychają setki widzek zwrócili się do fanów z szerokimi uśmiechami. 

– Razem z Maciejem Pertkiewiczem pozdrawiamy was! – przekazała.

To zdecydowanie jeden z najbardziej uwielbianych duetów Polsatu, lub nawet całej telewizji. Więcej informacji o enigmatycznym ekspercie „Naszego nowego domu” znajdziecie TUTAJ.

Katarzyna Dowbor

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor obawia się nadchodzącej zimy. Wszystko przez aktualną sytuację 
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie 3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu