Czar par niebawem powróci na antenę TVP. Obecnie trwają castingi na uczestników, natomiast znane jest już nazwisko prowadzącego. Nie będzie to, tak jak wcześniej sugerowały media, Antek Królikowski! To duże zaskoczenie dla widzów.

Czar par: powstał już oficjalny zwiastun programu, który pojawił się na stronie TVP. Z tej okazji stacja zdecydowała się ujawnić nazwisko nowego prowadzącego. W latach 90. był to Krzysztof Ibisz, ale od dawna nie jest już związany z TVP, zatem produkcja musiała zdecydować się na inną osobę.

Czar par: Maciej Kurzajewski nowym prowadzącym

Czar par był jednym z najchętniej oglądanych programów ubiegłego wieku. Choć emitowany był tylko przez trzy lata, to widzowie zapamiętali go na tyle, że stacja zdecydowała się przywrócić show na antenę. Znamy już nazwisko pierwszego prowadzącego.

– Uwaga! Uwaga! Teleturniej Czar Par poprowadzi… Maciej Kurzajewski! — czytamy na Facebooku Bądźmy Razem TVP.

To duże zaskoczenie, ale fani programu są zadowoleni, bo Maciej Kurzajewski cieszy się dużą sympatią widzów. Dziennikarz jest związany z TVP od ponad 20 lat i prowadził już wiele popularnych programów, między innymi Pytanie na śniadanie i Wielki test.

Czar par wraca ponad 20. latach

TVP stawia na wiele zmian i nowości w jesiennej ramówce, ale Czar par ma być prawdziwym hitem jak za dawnych lat. Program będzie można oglądać w piątki o 20.45, tuż po Barwach Szczęścia. Tym samym zajmie miejsce Rodzinki.pl, która po ośmiu latach emisji została przeniesiona na niedzielne popołudnia.

W pierwszych edycjach Krzysztofowi Ibiszowi towarzyszyła zmarła niedawno Hanna Dunowska. TVP nie zdradza jednak, kim będzie drugi prowadzący, ani czy będzie to kobieta. Plejada twierdzi, że ma to być Izabella Krzan, ale nie jest to potwierdzona informacja. Wciąż trwa casting na uczestników programu, którzy mają szansę na wygranie 300 tysięcy złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

CZAR PAR
facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Maciej Kurzajewski poprowadzi kultowy program TVP!

CZAR PAR
facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Czar par cieszył się dużą popularnością w latach 90.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Henri Belolo. Twórca kultowego zespołu Village People zmarł w wieku 82 lat
  2. Joanna Moro jest w ciąży! Aktorka potwierdziła radosną nowinę: ”Czuję się doskonale”
  3. Kolejne oskarżenia w stronę prowadzącego „Tęczowego Music Boxa”: „Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródło: fakt.pl, Plejada

Poprzedni artykułJak przyspieszyć porost brwi? Domowe sposoby, które dają piękne efekty
Następny artykułRestauracja dla singli! W środku są wyłącznie stoliki jednoosobowe. Internauci: „W końcu, brawo!”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.