Dagmara Kaźmierska największą popularność zdobyła dzięki swojemu udziałowi w show „Królowe życia”. Teraz celebrytka stała się influencerką i regularnie zamieszcza treści na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się filmikiem z wizyty z zabiegu upiększającego.

Królowa życia postanowiła pokazać swoim fanom, jak dokładnie wygląda zabieg powiększania ust, na który udała się wraz ze swoją przyjaciółką. Gwiazda postanowiła nagrać filmik prosto z gabinetu specjalistki.

Dagmara Kaźmierska poddała się zabiegowi upiększającemu

Gwiazda programu „Królowe życia” znana jest ze swojej niesamowitej dbałości o wygląd zewnętrzny oraz sympatii do różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Dagmara Kaźmierska wielokrotnie powtarzała, że z chęcią korzysta z osiągnięć medycyny estetycznej.

Nie rozumiem tych wszystkich pań, które nie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i twierdzą, że starzeją się z godnością. Ja tego w ogóle nie rozumiem… Czym jest to hasło – starzeję się z godnością? Przepraszam, ale dlaczego nie można zestarzeć się z godnością i wyglądać ładnie? Czy trzeba wyglądać brzydko? Czy trzeba mieć obwisłą skórę i mnóstwo zmarszczek, żeby starzeć się z godnością? Można przecież wyglądać ładnie, można sobie pomóc i też się zestarzeć z godnością — powiedziała kiedyś gwiazda na swoim profilu na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska pokazała filmik prosto z gabinetu

Teraz celebrytka postanowiła udać się na kolejny zabieg upiększający, mający na celu poprawę jej wyglądu. Tym razem gwiazda zdecydowała się na powiększenie ust. Dagmara Kaźmierska wraz ze swoją przyjaciółką udała się do mieszczącego się w Krakowie salonie specjalistki, która postanowiła zadbać o usta królowej życia.

Królowa życia postanowiła dokładnie pokazać fanom, jak przebiega zabieg powiększania ust i w tym celu nagrała na swój profil na Instagramie filmik prosto z gabinetu. Podczas wizyty telefon trzyma jej przyjaciółka, która nie tylko chwali profesjonalizm specjalistki, ale też opisuje internautom, co dzieje się na miejscu zdarzenia.

-Dziewczyny tutaj cały czas działają. Dagunia ze zwierciadełkiem. Już ma piękną prostą buziulkę, wyprostowaną i gładziuteńką — mówi przyjaciółka gwiazdy na Instagramie.

-Mało tego, znieczulenie już godzinę czy półtorej nie działa, a nic nie boli — zachwala Dagmara Kaźmierska.

Zobacz zdjęcie:

Dagmara Kaźmierska ig
Instagram/queen_of_life_77

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Królowe życia”: Dagmara Kaźmierska odchodzi z TV. Celebrytka obawia się o własne życie
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.