Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani wstrząśnięci, Doda właśnie ogłosiła ostateczną decyzję. ”Występowanie na scenie przynosiło mi więcej frustracji niż radości”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.12.2020 12:02

Fani wstrząśnięci, Doda właśnie ogłosiła ostateczną decyzję. ”Występowanie na scenie przynosiło mi więcej frustracji niż radości”

Doda włosy
instagram.com@dodaqueen

Doda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Nic w tym dziwnego, bowiem 36-latka na scenie muzycznej jest stale od ponad 20 lat. Teraz do mediów dotarły porażające wieści. Wokalistka postanowiła zawiesić swoją karierę muzyczną. W nagraniu, które zostało skierowane do fanów, wytłumaczyła, dlaczego podjęła taką decyzję.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką ostateczną decyzję ogłosiła Doda
  • Jakie były kulisy jej współpracy z zespołem
  • Co, według jej fanów, tak naprawdę kryje się za tą decyzją

W 2000 roku Doda wygrała casting na wokalistkę zespołu Virgin i jej kariera ruszyła z kopyta. Była, i wciąż jest, jedną z najlepiej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Czyżby teraz postanowiła nieco odpocząć od sławy?

Doda zawiesza karierę muzyczną

Doda niejednokrotnie szokowała opinię publiczną swoimi kontrowersyjnymi i niekiedy wulgarnymi wypowiedziami czy zachowaniem. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą jej domniemanego romansu z długowłosym blond surferem. Na ten temat później wypowiedział się również mąż wokalistki Emil Stępień.

Mało kto jak ona wie, co oznacza życie i praca w show-biznesie. Ostatnio jednak piosenkarka znacznie mniej jest skupiona na muzyce, a niemal cały swój czas poświęca branży filmowej, w której stała się producentką tak jak jej mąż.

Już jakiś czas temu taki obrót spraw zaniepokoił jej fanów, którzy wciąż łakną jej nowych muzycznych kawałków i przebojów. Gwiazda chciała być z nimi zupełnie szczera, dlatego nagrała na instagramie spontaniczny live, w którym wszystko opowiedziała.

Zdecydowałam się na przerwę muzyczną, ponieważ czułam, że przestaję się rozwijać. Że jestem coraz bardziej zdesperowana w tym gniciu artystycznym od wewnątrz. Występowanie na scenie przynosiło mi więcej frustracji niż radości. Paradoksalnie zdecydowałam się na przerwę w karierze ze względu na moich fanów, żeby nigdy nie poczuli tego ode mnie, co ja czuję — wyznała Doda.

Doda podała powody swojej decyzji w specjalnym nagraniu na Instagramie

Doda zdradziła również, że od pewnego czasu nie podoba jej się forma współpracy z zespołem.

Czułam się zmęczona, że jeśli ja czegoś nie wymyślę, to nikt za mnie tego nie zrobi — powiedziała.

Dodała, że chociaż bardzo lubi swoją ekipę, to ma wrażenie, że „wszyscy zawsze przychodzą na gotowe”. Chciała delikatnie przekazać, że jej decyzja jest po części związana z kontaktami ze współpracownikami, ale dało się wyczuć, że ma do nich pewien żal.

Nie wrócę na scenę, dopóki, dopóty nie zmieni się to. Dopóki nie będę się otaczać ekipą, która będzie mnie do tego stymulować albo chociaż w połowie będzie dawać nowe pomysły i miała takie samo zapotrzebowanie na rozwój jak ja. Bo tylko wtedy będę miała gwarant, że każdy koncert będzie lepszy od poprzedniego — podkreśliła.

Pomimo jej oficjalnego stanowiska w sieci nie zabrakło różnych domysłów oraz spekulacji. Internauci w jej zawieszeniu kariery doszukują się plotek o ciąży wokalistki. Przypomnijmy, że ostatnio tabloidy rozpisywały się o jej kryzysie w związku.

Z filmiku dowiemy się również m.in. co zaśpiewa na Sylwestra w Polsacie, na jakim etapie jest produkcja filmu, jak Doda rzuciła papierosy i jak spędzi święta. Mogliśmy też usłyszeć Emila. Zaciekawieni? Poniżej możecie zobaczyć jej wideo.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Tutaj możecie posłuchać całej wypowiedzi Dody na ten temat. Poruszyła również inne kwestie.

Doda

Piosenkarka zawiesza swoją działalność muzyczną.

doda

Czuła, że tylko ona dawała z siebie wszystko. Wyznała, że występowanie na scenie, w ostatnim czasie, przynosiło jej więcej frustracji niż radości.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Instagram