Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda kończy karierę? Piosenkarka szczerze o odejściu z show-biznesu
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.02.2019 15:20

Doda kończy karierę? Piosenkarka szczerze o odejściu z show-biznesu

Doda
Instagram/ Doda

Doda jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka w szczerym wywiadzie dla portalu plejada.pl opowiedziała o swoich przyszłych planach i ewentualnym odejściu z życia publicznego. Po 20 latach w show-biznesie artystka ma dosyć życia w świetle reflektorów, chce usunąć się w cień i skupić się na pielęgnowaniu życia prywatnego. Czy Doda naprawdę kończy karierę?

Doda od ponad dekady nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jak się okazuje, wkrótce może się to zmienić. Jak sama powiedziała w wywiadzie dla portalu plejada.pl, ma zamiar odejść z show-biznesu. Skąd taka decyzja? Fani piosenkarki są załamani, uważają, że to zdecydowanie za wcześnie.

Czy Doda kończy karierę?

Doda w ostatnim czasie nie może narzekać na brak obowiązków. Wydała nową płytę, rusza w trasę koncertową z orkiestrą symfoniczną oraz współorganizuje koncert Artyści przeciw nienawiści. Może się wydawać, że to ostatnia prosta przed zejściem ze sceny. Piosenkarka po 20 latach na scenie chce od niej odpocząć i spróbować normalnego życia żony, u boku męża. Fani piosenkarki nie są zadowoleni z pomysłu swojej idolki, jednak ta obiecuje, że nie ma zamiaru odejść na zawsze, a zrobić sobie kilkuletnią przerwę. Kiedy Doda ma zamiar usunąć się cień? Portalowi Plejada zdradziła, kiedy ma to nastąpić.

– Za kilka miesięcy planuję wejść do studia i dokończyć nagrywanie albumu z moim autorskim repertuarem. Pracowałam nad nim, ale zawiesiłam to w związku z wydaniem płyty z orkiestrą. Gdy już to dokończę i mój nowy krążek ujrzy światło dzienne, rzeczywiście planuję wycofać się z show-biznesu na kilka lat. – zapowiedziała ostatecznie gwiazda.

Dlaczego Doda chce odejść z show-biznesu?

Życie prywatne Dody nigdy nie należało do najbardziej udanych. Sukcesy zawodowe rzadko szły w parze z triumfami w związkach. Artystka nie ma szczęścia do mężczyzn, z Radosławem Majdanem rozwiodła się przez jego rzekome zdrady. Związek z Nergalem był dla Dody również sporą lekcją życia. Zakochana artystka wykorzystała swoją pozycję i rozkręciła akcję zapisywania się do bazy dawców szpiku. W ciągu roku liczba potencjalnych dawców zwiększyła się dziesięciokrotnie, swojego bliźniaka genetycznego znalazł również Nergal, który tuż po wyjściu z choroby miał podobno rzucić Dodę przez telefon.

Z największym hukiem zakończył się związek Dody z biznesmenem Emilem Haidarem. Jak podaje portal pikio.pl, mężczyzna wytoczył piosenkarce kilka spraw w sądzie, między innymi o zwrot prezentów, jakie jej podarował, a także o szantaż i próbę wyłudzenia miliona złotych. Po wszystkich turbulencjach z mężczyznami wydaje się, że Doda wreszcie odnalazła tego jedynego. W kwietniu 2018 w tajemnicy przed wszystkimi wyszła za producenta filmowego Emila Stępnia. Patrząc na to, jak układało się jej życie prywatne, nie ma co się dziwić, że ma ochotę odpocząć od mediów. Będziecie za nią tęsknić?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda

Doda chce skończyć karierę. Po 20 latach na scenie chce zrobić sobie kilka lat przerwy.

doda

W ostatnich latach przeszła niemałą metamorfozę. Przestała się malować na co dzień, wróciła do naturalnego koloru włosów.

doda

Piosenkarka zapowiada, że zrobi sobie przerwę dopiero gdy wyda kolejną solową płytę.

doda

Doda chce spróbować pożyć jak normalna kobieta, u boku swojego mężczyzny.

doda

W kwietniu 2018 roku w tajemnicy przed światem wyszła za mąż za Emila Stępnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki piosenkarki są ogromne
  2. Anna Mucha w Playboyu. Zobaczcie sesję, która przeszła do historii!
  3. Pochodzenie Maryli Rodowicz jest zaskakujące. Ma zagraniczne korzenie
  4. Wymiary Małgorzaty Kożuchowskiej są idealne. Jest bardzo drobna

źródło: pikio.pl