Dom Jolanty Kwaśniewskiej jest niezwykle stylowy i elegancki, zupełnie tak, jak ona. Była Pierwsza Dama mieszka w luksusowych warunkach i osobiście dba o wystrój wnętrz. Polacy od lat podziwiają jej klasę, której nie mogło zabraknąć w jej posiadłościach. Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska?

Nie ulega wątpliwości, że dom Jolanty Kwaśniewskiej to niezwykle kosztowna nieruchomość. Usytuowana na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie opływa w luksusy i jest marzeniem wielu osób. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, bo kwota, którą państwo Kwaśniewscy zapłacili za swój dom, jest astronomiczna.

Dom Jolanty Kwaśniewskiej

Dom Jolanty Kwaśniewskiej znajduje się na ogromnej powierzchni 420 metrów kwadratowych. Jak podaje pikio.pl, była Pierwsza Dama ma do dyspozycji aż siedem balkonów i wielkie garaże. Obiady przygotowuje w przestronnej, jasnej kuchni, przepełnionej ziołami i kwiatami. Jolanta Kwaśniewska kocha gotować, a jedną z jej specjalności jest wegański pasztet, którego po raz pierwszy spróbowała w Indiach.

dom
fot. screen YouTube TVP VOD

Ile kosztował dom Jolanty Kwaśniewskiej? Dom Jolanty Kwaśniewskiej kosztował niemal dwa miliony złotych, według pikio.pl, na tyle jest właśnie wyceniana spora nieruchomość. Na cenę składają się nie tylko stylowe wnętrza, ale też prestiż całej okolicy, uważanej za jedną z najdroższych w Polsce.

Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska?

Jolanta Kwaśniewska mieszka na warszawskim Wilanowie. Poza luksusową posiadłością para prezydencka posiada też 70-metrowe mieszkanie bliżej centrum Warszawy i dużą działkę w Sobikowie. Od czasu do czasu wyjeżdżają ze stolicy, aby odpocząć nieco od miejskiego zgiełku i zaczerpnąć świeżego powietrza.

dom
fot. screen YouTube Wydawnictwo Agora

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają własną rezydencję na Mazurach, w której nie brakuje wygód. W utrzymaniu włości mają pomagać pracownicy właścicieli, zdradza pikio.pl. Była Pierwsza Dama nie zatrudnia jednak nikogo do pomocy przy zakupach czy gotowaniu. Oba te zajęcia sprawiają jej ogromną przyjemność, szczególnie gdy odwiedza ją córka. Z powodu wielu obowiązków Ola rzadko je posiłki z rodzicami, ale gdy pojawia się ku temu okazja, zawsze może liczyć na pyszny obiad podany na eleganckiej zastawie.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Była z nim na randce tylko raz. Po 6 miesiącach napisał SMSa, to wystarczyło
  3. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o aborcji. „To poniżanie kobiet”
  4. Gwiazda publicznie skrytykowała Kościół. „Nie mogę należeć do tej kłótliwej i wrogiej grupy”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Źródło: pikio.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.