Dominika Gwit z zamiłowaniem korzysta z mediów społecznościowych. Często dzieli się z wielbicielami zdjęciami ze swojego codziennego życia. Tym razem udostępniła zdjęcie ze słodyczami, pod którym niestety padły też obraźliwe komentarze.

Dominika Gwit nie pierwszy raz zmaga się z negatywnymi komentarzami. Aktorka wzbudza wiele emocji swoją aktywnością w mediach społecznościowych, ale również swoim wyglądem. Tym razem również polały się nienawistne komentarze, a wszystko przez zdjęcie gwiazdy z kalendarzem adwentowym.

Dominika Gwit ze słodyczami

Dominika Gwit podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem z kalendarzem adwentowym. Podekscytowana aktorka ogłosiła, że aż do Wigilii codziennie na oczach swoich obserwujących będzie otwierać kolejne okienko z czekoladką.

– Kochani! Kto mnie zna ten wie, że Boże Narodzenie, to dla mnie czas szczególny!!!! Już oczekiwanie na Gwiazdkę sprawia mi ogromną frajdę! Dlatego od kilku lat postanowiłam czekać na Święta razem z Wami! Jak co roku, więc zapraszam Was na moje instastory, gdzie codziennie, aż do Wigilii, będę otwierać kolejne okienka w kalendarzu adwentowym. Dziś pierwszy grudnia!!! Także zapraszam — napisała Dominika Gwit.

Wielu fanów ucieszyło się na tę wiadomość od aktorki. Znaleźli się jednak również mniej podekscytowani.

– Zamiast czekoladek to do świąt może by postanowić więcej ruchu. Dobrze ci to zrobi — napisała internautka.

– Grubasy! Jest adwent!!! Musicie się oszukiwać i jeść czekoladki? – retorycznie zapytał komentujący.

dominika gwit
instagram.com/dominikagwit

Aktorka o negatywnych komentarzach

Dominika Gwit nie odpowiedziała na negatywne komentarze, ale wielu fanów stanęło w jej obronie. Aktorka już lipcu w mediach społecznościowych opublikowała wideo, w którym wyłożyła swoje podejście do nienawiści pod jej zdjęciami.

– Właściwie to pozwalam im pisać pod swoimi zdjęciami tylko dlatego, że właściwie mamy wolność słowa […] W większości w ogóle tego nie czytam, a nawet jak czytam to szczerze mówiąc, nie robi to na mnie żadnego wrażenia — powiedziała w Instastories Dominika Gwit.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit zapozowała ze słodyczami.

dominika gwit
screen instagram.com/dominikagwit

Aktorka musi zmagać się z obraźliwymi komentarzami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Znany aktor wyznał, że jeszcze niedawno żył w namiocie i podkradał jedzenie. Wszystko zmieniła jedna rola
  3. Kim jest Alicja Szemplińska? Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland podbije rynek muzyczny
  4. Monika Zamachowska po zwolnieniu w TVP: ”Jestem w stanie euforycznym”
  5. 10 polskich gwiazd LGBT, które dokonały coming outu. Numer 7 zaskoczył tysiące Polaków
  6. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.