Ed Sheeran dał dwa koncerty w Warszawie. Podczas swojego sobotniego występu, brytyjski wokalista wykonując bis swoich największych hitów ubrany w koszulkę reprezentacji Polski! WOW!

Ten piękny ukłon w stronę polskiej publiczności, która nie pozostała mu winna. Kiedy artysta wykonywał utwór „Perfect”, kilkadziesiąt tysięcy polskich fanów za pomocą kartek i smartfonów utworzyło na trybunach gigantyczną polską flagę.

Byliście na koncercie w Warszawie, w koszulce Polski?

Wiadomo, że polscy fani są jednymi z najwierniejszych na świecie, a sam Ed Sheeran niejednokrotnie wypowiadał się o swojej sympatii do Polaków. Po sobotnim koncercie, w koszulce z polskim orzełkiem na piersi, wokalista zapozował do zdjęcia w tzw. „słowiańskim przykucu”.

– Wiedziałem, że od pierwszej piosenki będę się czuł tu jak w domu. –  powiedział 27-letni piosenkarz chwilę po wejściu na scenę.

Jakie wymagania przed koncertem w Polsce miał Ed Sheeran?

Nie od dziś wiadomo, że wielkie gwiazdy mają niebotyczne wymagania, które by spełnić organizatorzy muszą się często niemało nagimnastykować. Ed Sheeran zdecydowanie nie jest kapryśną diwą jak Mariah Carey czy Beyonce, która żądała czerwonego papieru toaletowego Ed Sheeran przed koncertem w Warszawie poprosił o Coca-Colę, Fantę i Sprite’a. Jedyną ekstrawagancją, jeśli można to tak nazwać, było życzenie, by w jego garderobie był słoik miodu Manuka oraz syrop Robinsons Squash, którego niestety nie da się dostać w Polsce.

Ed Sheeran, gdzie odbędą się koncerty?

Już od 18 sierpnia Ed Sheeran rozpocznie swoją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na marzec 2019 roku zaplanowane są już koncerty w RPA. Czy byliście na koncercie Eda Sheerana w Warszawie? Podobał się wam miły gest wokalisty? Naszym zdaniem to, co zrobił było mega wzruszające. Bez wątpienia polscy fani byli zachwyceni gestem gwiazdora. My jesteśmy zachwyceni.

ZOBACZ TEŻ

  1. Najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd wszech czasów
  2. Koło Fortuny. Uczestnik rozwalił system. Najszybsza runda w historii
  3. Najlepsze produkcje anime na platformie Netflix

źródła: gala.pl, msn.com, plotek.pl, natemat.pl, edsheeran.com

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.