Edyta Golec od wielu lat razem ze swoim mężem Łukaszem i jego bratem Pawłem tworzy znany zespół Golec uOrkiestra. Niedawno wokalistka podzieliła się zaskakującym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

Edyta Golec dodała wzruszający post na swój profil w social mediach. Na fotografii zamieszczonej na profilu artystki widać ciążowy brzuszek gwiazdy. Wokalistka i jej mąż mają niemały powód do świętowania.

Edyta Golec dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Edyta Golec razem ze swoim mężem i jego bratem bliźniakiem tworzy lubiany zespół Golec uOrkiestra. Wokalistka jest w związku małżeńskim od 2000 roku i razem ze swoim ukochanym Łukaszem Golcem tworzy jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Teraz gwiazda dodała zaskakującą fotografię na swój profil na Instagramie.

Na zdjęciu w social mediach artystki możemy zobaczyć gwiazdę z widocznym ciążowym brzuszkiem. Edyta Golec przypomniała sytuację sprzed 18 lat, kiedy oczekiwała swojego syna Bartka i zajadała pomarańcze, spełniając tym samym swoje zachcianki.

Na drugiej fotografii widać już piosenkarkę wraz z jej dorosłym synem. Bartek świętował niedawno swojego osiemnaste urodziny. Edyta Golec postanowiła przypomnieć sobie sytuację sprzed prawie dwóch dekad i złożyć mu życzenia z okazji wkroczenia w pełnoletniość.

-Na pierwszej fotce — ja osiemnaście lat temu, kilka chwil przed tym jak zostałam mamą, obierająca pomarańczę, którymi zajadałam się tonami (jak wiadomo, zachcianki w ciąży są różne)… Na drugiej fotce — osiemnaście lat później… cóż, czas pędzi. Synuś! Wszystkiego, co najlepsze! Bądź szczęśliwy w tym dorosłym życiu. Pozdrawiam wszystkich Osiemnastolatków — napisała na swoim profilu na Instagramie Edyta Golec

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja
  2. Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli
  3. Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła

&nbsp

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.