Edyta Golec opublikowała w swoich social mediach poruszający komunikat, w którym prosi o pomoc dla małego Kajetana. „A przy środzie fajnie zrobić coś dobrego” – napisała żona Łukasza Golca. 

Artystka zaapelowała do swoich obserwatorów w związku ze zbiórką pieniędzy, która trwa na stronie siepomaga.pl. To właśnie tam gromadzone są niezbędne fundusze dla Kajetana, który cierpi na chorobę genetyczną Canavan. 

Edyta Golec prosi o pomoc 

Edyta Golec zaangażowała się w pomoc w zbiórce pieniędzy dla małego Kajetana, który walczy o swoje zdrowie. Żona Łukasza Golca opublikowała na Instagramie post, w którym zachęca do wpłacenia pieniędzy na rzecz 2-latka:

-A przy środzie fajnie zrobić coś dobrego i wesprzeć zbiórkę na Kajetanka. Zachęcam was, bo kwota zwala. Ale już 23% jest osiągnięta. Więc kto pomoże, jak nie wy? – czytamy na profilu artystki. 

Kajetanek cierp na chorobę genetyczną Canavan:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Canavan to ultrarzadkie, postępujące, metaboliczne zaburzenie genetyczne, które prowadzi do zaniku istoty białej i szarej w mózgu, a w konsekwencji do neurodegeneracji mózgu — czytamy na stronie zbiórki. 

Gromadzenie funduszy rozpoczęto 3 marca 2021 roku. Mimo że od tego momentu minęło wiele miesięcy, do zebrania wciąż zostało ponad 3 mln. 

My również zachęcamy do wsparcia zbiórki, bezpośredni link znajduje się poniżej:

 

Screen z https://www.instagram.com/edytagolecofficial/?hl=pl

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.